חידוש המסחר ותנאי המסחר ב-USOIL

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 03/05/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

בשל תנאי מסחר חריגים בחוזה העתידי על הנפט לחודש יוני, ביצעה FXCM ביום שישי ה-01/05/20, עם נעילת המסחר השבועי, פקיעה על חוזה ההפרשים USOIL, שעקב אחר חוזה זה.

עם פתיחת המסחר הלילה, תחדש FXCM את המסחר ב-USOIL עבור החוזה העתידי לחודש יולי, וזאת על מנת לאפשר תנאי מסחר משופרים בנכס הבסיס שמועד פקיעתו מעודכן באתר החברה. לקוחות יוכלו לפתוח עסקאות חדשות על ה-USOIL.

דרישת הבטחונות על המכשיר הפיננסי USOIL

בשל תנאי המסחר הקיצוניים בנפט, FXCM ישראל החליטה להשאיר את רמת הבטחונות על ה-USOIL

50 דולר עבור יחידת חוזה, עד להודעה חדשה.

מדיניות FXCM במסחר בנפט בתקופה זו 

*כמו כן, ברצוננו להבהיר שוב את מדיניותה של FXCM בכל הנוגע למסחר בנפט בימים אלה.

לאור תנאי המסחר הקיצוניים ותופעות המחיר החריגות ברמה ההיסטורית שאנו עדים להם בימים האחרונים במסחר בנפט ובנכסים אחרים, ייתכן ויחולו שינויים בתנאי המסחר במכשירים הפיננסים בהתראה קצרה או ללא התראה כלל. אלו עיקרי השינויים האפשריים בתנאי המסחר:

הגבלות מסחר

בזמנים של תנודתיות גבוהה ונזילות נמוכה החורגים בצורה משמעותית מתנאי שוק רגילים, ייתכנו מקרים שבהם המסחר במכשיר הפיננסי יופסק או שלא ניתן יהיה לפתוח עסקאות חדשות. בכל אימת שמגבלות מסחר מעין אלה יחולו, הוראות שוק או הוראות כניסה עומדות ותלויות שהגיעו למחיר המימוש, יידחו על ידי המערכת ויימחקו.

מחירים שליליים

FXCM לא תתמוך במחירים שליליים ושומרת לעצמה את הזכות לעצור את המסחר כאשר מחירו של נכס כלשהו מגיע לאפס, או כאשר צפוי, בסבירות מתקבלת על הדעת, כי המחיר יהפוך לשלילי. במקרה כזה כל הפוזיציות הפתוחות על הנכס עשויות להסגר במחיר הטוב ביותר הזמין בהתאם לנזילות הקיימת בשוק.

מדיניות נוכחית על ה-USOIL

כפי שהודענו בהודעות קודמות, עד להודעה חדשה, כלל העסקאות על חוזה ההפרשים (CFD) שסימולו USOIL עשויות להיסגר ללא התראה מראש, וללא קשר למועדי הפקיעות, וזאת אם המחיר של נכס הייחוס יירד מתחת ל-3 דולר אמריקאי. העסקאות הפתוחות עשויות להסגר לפי המחיר הזמין בעת סגירת הפוזיציות. איננו יכולים להבטיח את מחיר סגירת העסקה. בנסיבות כאלה, המסחר על חוזה ההפרשים USOIL יינעל עד שנעריך כי נוכל לפתוח מחדש את המסחר בתנאי מסחר סבירים.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: