הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

אג"ח

סחור על אגרות החוב של האירו-בונד ותוכל לנצל את התנודות בערך החוב של ממשלת גרמניה. הבטחונות העדכניים מוצגים לצד שם הנכס בחלונית "ציטוטים פשוטים" בתחנת המסחר.

מדוע כדאי לסחור באג"ח דרך FXCM Israel?

  • ללא ציטוט מחדש1 על כל מוצרי המדדים. מה שמבטיח ביצוע עסקאות מהיר ויעיל, וללא העלויות הגבוהות הכרוכות בציטוט מחדש (Re-quote)
  • מרווחים תחרותיים  מאפשרים לך לסחור על מדדי המניות המובילים בעלויות נמוכות
  • ללא עמלות2 ב-FXMC תוכל לסחור על כל מדדי המניות ללא עמלות
  • מינופים גבוהים3 על כל מדדי המניות. המינופים מוצגים בבירור בתחנת המסחר
  • גידור - תוכל לפתוח עסקאות לונג ושורט במקביל על מדד מניות
מדריך מוצרים
סימול המוצר יחידת מסחר מינימלית בטחונות נדרשים ליחידת מסחר מינימלית מרווח אופייני ב-FXCM Israel מרחק סטופ מינימלי (בנקודות)
Bund 1 52 0.03 0.05
*שים לב: עסקה מקסימלית על ה-BUND, תעמוד על 500 טיקט.

דוגמה לסטופ מינימלי

סוחר פתח עסקת קנייה באג"ח במחיר 165.210 המחיר הקרוב ביותר לשער הפתיחה שיוכל להגדיר כסטופ הוא 165.160

פקיעה

מוצרי אגרות החוב פוקעים מדי רבעון (ראה טבלה למטה). לקוחות שמחזיקים פוזיציית Bund במועד הפקיעה של FXCM, הפוזיציה שלהם תיסגר במחיר הקנייה/מכירה שלנו מיד לאחר סיום יום המסחר. פירוש הדבר, שהרווח/הפסד הצפים במועד הסגירה ימומשו. אין גלגול במוצרי אגרות החוב שאנו מציעים.
שעת הפקיעה 20:00 GMT, שעון קיץ ישראל GMT+3 23:00
אג"ח 2018
חודש החוזה תאריך פקיעת החוזה קוד חוזה עתידי תאריך פקיעה ב-FXCM Israel
דצמבר 2017 07-דצמבר GGZ17 06-דצמבר
מרץ 08-מרץ GGH18 07-מרץ
יוני 07-יוני GGM18 06-יוני

1מדיניות ללא ציטוט-מחדש. FXCM Israel מקיימת מדיניות של ללא ציטוט-מחדש. ואולם, עשויות להיות נסיבות, הקשורות בגודל המסחר, דפוס המסחר ותנאי השוק, שבהן הסוחר לא יזכה לביצוע על פי השער המבוקש. ההוראות יבוצעו על פי המחיר הזמין הקרוב ביותר, על פי הפרמטרים שקבע הסוחר, בהתאם לתנאי השוק. מידת הפער בין מחיר הביצוע בפועל למחיר המבוקש תהיה תלויה בתנאי השוק והנזילות.
2תגמול. כאשר FXCM מבצעת הוראות מסחר של לקוחות היא זוכה לתגמול בכמה אופנים אפשריים, וביניהם, אך לא רק: הוספת עמלת ייקור למרווה שהיא מקבלת מספקי הנזילות שלה, קבלת תגמול עבור הזרמת ההוראות, וגביית עמלות על חשבונות מסחר שסוחרים במרווחי בסיס. במסגרת ביצוע עם דסק מסחר, FXCM Israel עשויה לשמש כדילרית ועשויה לגבות תגמול נוסף על המסחר.
3מינוף. מינוף עשויה להוות חרב פיפיות ולהגדיל את רווחיך והפסדיך כאחד. על כן, מסחר ממונף עשוי שלא להתאים לכל משקיע.