הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

פתח חשבון מסחר

בדוק את סוגי החשבונות שלנו, לאחר מכן מלא את הטופס משמאל.

סטנדרט
חשבון מתחילים
מועדף
הפופלארי ביותר
פרימיום
חשבון VIP
1000$ מינימום הפקדה 10,000$ מינימום הפקדה 25,000$ מינימום הפקדה
מינוף עד 11:100 מינוף עד 1:200 (מותנה באישור)1 מינוף עד 1:200 (מותנה באישור)1
49 נכסי מסחר 49 נכסי מסחר 49 נכסי מסחר
שולחן עבודה, ווב, מובייל שולחן עבודה, ווב, מובייל שולחן עבודה, ווב, מובייל
ללא הגבלת מסחר2 ללא הגבלת מסחר2 ללא הגבלת מסחר2
שרת מרוחק בעלות כספית שרת מרוחק חינם (מותנה באישור)3 שרת מרוחק חינם (מותנה באישור)3
API- ללא עלות4 API- קיימים מגוון סוגים5 API- קיימים מגוון סוגים5
עומק שוק6
ליווי אישי יזום של מחלקת הסוחרים7
דוח ביצועים אישי יזום8
עמלות משיכה מופחתות

לאחר מכן אתה תופנה לאתר מאובטח, שבו יהיה עליך למלא את הטופס המקוון לפתיחת חשבון.

live-app-preview

בתום מילוי הטופס אתה תקבל שם משתמש וסיסמה. באמצעותם היכנס לפורטל הלקוחות Myfxcm.com והפקד כספים לחשבון המסחר שלך.
* סכום הפקדה התחלתי לפתיחת חשבון הינו 1000$

לסיום עליך לחתום על מדיניות ניגוד עיניינים והסכם המסחר, לחץ כאן

שים לב: בסיום חתימת החוזה יישלח אליך לתיבת המייל העתק של הסכם המסחר חתום

לאחר מכן תוכל להתחיל ולסחור. שירות הלקוחות של FXCM עומד לרשות כל הסוחרים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ואולם, ככל שסכום הפקדתך הראשוני גדול יותר, כך תהיה זכאי לשירותי תמיכה מובחרים יותר.

*התהליך המתואר אינו כולל תהליך ״הכר לקוח״ בהתאם להוראות צו איסור הלבנת הון החל על חברות המנהלות זירות סוחר, ועל כן יתכן והלקוח ידרש להעביר מסמכים נוספים (בהתאם לאופן הפקדת הכספים לחשבון המסחר).

אזהרת סיכון:

1רמות מינוף או מגבלות מינוף עשויות להשתנות בהתאם לתנאי שוק ועפ״י שיקול דעתה של החברה.
2הגבלת מסחר: ללא מרחק של סטופ או לימיט מינימלי, אפשרות גידור, אפשרות קירקוף וללא הגבלה למסחר אוטומטי. לתקנון, לחץ כאן
3נפח המסחר המינימאלי הנדרש לצורך קבלת זיכוי מדמי השימוש ב-VPS הוא נפח מסחר חודשי של 500,000 USD בכל אחד משלושת החודשים הקודמים.
4פתרון ה-API הגמיש והפופלארי ביותר שלנו למסחר אוטומטי מתאים ללקוחות פרטיים ומוסדיים עם רקע בסיסי בלבד. שים לב: ייתכנו הבדלים באיכות וזמן הביצוע בשל פערים טכנולוגיים כמו חומרה, איכות חיבור קו האינרנט וכדומה.
5פתרונות מתקדמים לחיבור בשפת התכנות הפופלארית ורמת החיבור המתקדמת ביותר- הסטנדרט של תעשיית הפיננסים מתאים לברוקרים ומסחר בתדירות גבוהה. שים לב: ייתכנו הבדלים באיכות וזמן הביצוע בשל פערים טכנולוגיים כמו חומרה, איכות חיבור קו האינרנט וכדומה.
6השירות ניתן לצפייה רק על גבי פלטפורמת הטריידינג סטיישן עבור לקוחות בעלי חשבון מסחר מסוג פרימיום, אשר לגביהם המחיר המצויין בניתוח עומק השוק הינו רלוונטי, ובעבור לקוחות אחרים (בעלי מארק -אפ), צפייה בניתוח עומק השוק אפשרית באמצעות הורדת חשבון דמו, המקנה את הנתונים האמורים, במכשירים הניתנים לצפייה בחשבון זה
7ליווי אישי על ידי מחלקת הסוחרים בהפעלת פלטפורמות המסחר העצמאי של FXCM
8משוב אישי יזום של מחלקת הסוחרים על ידי כלי ייחודי Trading Analytics. המערכת Trading Analytics מספקת מידע מדויק על פרמטרים חשובים כגון: הרווח וההפסד הממוצעים לעסקה, הנכסים שבהם הסוחר מציג את הביצועים הטובים והפחות טובים, שעות היום הרווחיות ביותר והלא ריווחיות, המינוף המעשי הממוצע שבו סוחר משתמש וגם שיעורי התשואה החודשיים שלך ועוד. החברה ו/או החברות הקשורות אליה בה עשויות להיות בעלי עניין אישי בתוכן המידע המוצג בעמודים אלו, שכן החברה ו/או החברות הקשורות אליה, מרוויחות מתוך פעילות המסחר השוטפת של הלקוחות, ובין היתר פעילות במוצרים הפיננסים המתוארים במידע המוצג. אנו ממליצים כי לקוחות החברה, יקראו בעיון את מסמך ניגוד העניינים של החברה המופיע באתר החברה. *** אין לראות באמור לעיל המלצה לרכישה ו/או החזקה של מכשירים פיננסים מסויימים, והאמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות אישי המותאם לצרכי הלקוח. תנאי החשבונות כפופים לאמור בתקנון החברה.לתקנון, לחץ כאן

FXCM Trading LTD תבצע עסקים רק עם לקוחות שיימצאו ראויים על פי הסטנדרטים שלנו, וזאת בהסתמך על המידע שהלקוח/ה/ות מספק/ת/ים בטופס המקוון לפתיחת חשבון. משום כך, חשוב שתיידע אותנו לאלתר בכתב במידה וברצונך לאור זאת לשנות אי אילו מהפרטים שסיפקת. לתשומת לבך: סיכום מוצר זה יש לקוראו ביחד עם תנאי ההתקשרות שלנו. למרות שהקפדנו ככל הניתן להבטיח את הדיוק של תוכן המדריך, מידע זה נתון לשינויים, לעיתים ללא התראה, ועל כן מידע זה משמש להכוונה בלבד. בכל שאלה ובכל עת, אנא פנה ישירות ל-FXCM Israel.