הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

מסחר בפורקס ישירות מהגרפים

חבילת גרפים איכותית היא מפתח למסחר יעיל בפורקס. תחנת המסחר של FXCM, ה-Trading Station II, מצוידת באופן מובנה ב-Marketscope, חבילת גרפים מקצועית וחינמית שמאפשרת לך לסחור ישירות מהגרפים עצמם ולהגדיר התראות מחיר וכוללת מגוון רחב של אינדיקטורים.

Reading Forex Charts

- מסחר ישירות מהגרפים במערכת המסחר של FXCM אתה יכול להציב הוראות מסחר בפשטות ישירות על גבי הגרפים, מה שמאפשר לך גם לנתח ולגם לנהל את עסקאותיך באופן יעיל מאותו ממשק. תוכל לפתוח או לסגור הוראות פשוט על ידי הקלקת עכבר על המחיר בגרף. תוכל אפילו לשנות ולהתאים הוראות על ידי גרירת ההוראה באמצעות העכבר למחיר המבוקש.

- כלי גרפים עוצמתיים לשירותך תחנת המסחר מצוידת בכל הכלים הדרושים לך כדי לשרטט קווי מגמה, למפות רמות פיבונאצ'י ולעשות שימוש בחפיפות מחיר. תוכל גם להגדיר התראות מחיר שיעזרו לך להישאר מחובר לעסקאותיך. בנוסף, עשרות הכלים הזמינים לשימוש בתחנת המסחר יעזרו לך לשכלל את האסטרטגיה שלך.

- אומדני נפח אמיתיים הודות למאגר הלקוחות הגדול של קבוצת FXCM העולמית, ספר המסחר שלנו מספק לך גישה לנפחי המסחר האמיתיים בשוק. אינדיקטור הנפח האמיתי שלנו – המובנה בתוך תחנת המסחר – מספק לך מבט עומק לשוק שלא תמצא בשום מקום אחר, ומאפשר לך להשתמש בסנטימנט של השוק כדי לתמוך באסטרטגיה שלך.

   

חנות האפליקציות של FXCM העולמית – כל מה שסוחר צריך בחנות אחת1

אינדיקטורים2 ואפליקציות אחרות המסייעות לך לייעל ולפשט את המסחר שלך. תחנת המסחר מצוידת באופן מובנה בעשרות אינדיקטורים מועילים. בחנות האפליקציות של קבוצת FXCM תוכל להוריד אינדיקטורים ואפליקציות אחרות שיסייעו לשדרג ולהתאים את המערכת והגרפים לצרכיך המותאמות לכל סגנון מסחר. למד עוד על חנות האפליקציות של FXCM>>>

תחנת המסחר של FXCM פותחת בפניך עולם של הזדמנויות עם אינדיקטורים ואפליקציות מותאמים אישית והיכולת לבצע בדיקה-לאחור (Backtest) לאסטרטגיות שלך.

1מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות. 2 אינדיקטורים הם כלים טכניים המציגים חישובים מתמטיים וסטטיסטיים המתבססים על גרף המחיר כדי לספק לסוחר תובנות מסוימות לגבי נכס הבסיס.