הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

בחינה לאחור של אסטרטגיות פורקס

פלטפורמת ה-Trading Station II מאפשרת לך לבדוק-לאחור אסטרטגיות פורקס וזאת כדי לבדוק את הביצועים של האסטרטגיה על סמך נתוני שוק היסטוריים.
 
Forex Charts

ניתוח רב עוצמה

כלי הבדיקה לאחור של תחנת המסחר מספקים נתונים סטטיסטיים רבי עוצמה, הכוללים: - תצוגה ויזואלית של העסקאות על הגרף - גרף של המאזן וההון - היסטוריית העסקאות וכל הפרטים - סיכום מפורט של ביצועי אסטרטגיית הפורקס שלך
 

הנתונים הללו יכולים לסייע לך להעריך את היעילות של אסטרטגיית הפורקס שלך וכיצד ניתן לשפרה, וזאת לפני שאתה מפעיל אותה במסחר אמיתי.

סרטוני הדרכה: כל הסרטונים מובאים לצרכי הדרכה והעשרה ואין להסתמך על תוכנם או על ההדגמות המוצגות בהם, וזאת מאחר שהם עשויים להיות שונים ביחס לכלי המסחר שעימו אתה סוחר. יתרה מזאת, כל דעה, ניתוח, מחיר, או מידע אחר הכלול באתר זה מובאים לצרכי הדרכה והעשרה ואינם מהווים ייעוץ להשקעה. FXCM Israel לא נושאת בכל אחריות להפסד או נזק, לרבות, אך לא רק, כל הפסד או רווח שעשויים להיגרם במישרין או בעקיפין מהשימוש או מההסתמכות על מידע זה.