הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

פלטפורמת מסחר זוכת פרסים

ה- Trading Station 2

ה-Trading Station II היא פלטפורמת המסחר החדשנית זוכת הפרסים של קבוצת  1FXCM, שפותחה כדי לתת מענה לצרכים שלך כסוחר. הפלטפורמה שוכללה ושודרגה על בסיס 10 שנים של משוב ונתונים מהסוחרים של קבוצת FXCM, ומשום כך היא עונה לצרכים של הסוחר, מהסוחר המתחיל ועד הסוחר המנוסה. עיצוב מוקפד וממשק ידידותי למשתמש צוות המפתחים המסור שלנו יצרו את אחת הפלטפורמת הטובות ביותר בשוק למסחר בפורקס. באמצעות ה-Trading Station II – הזמינה בגרסאות המותאמות לשולחן העבודה, הווב והמובייל – אתה מקבל יכולות מסחר ייחודיות בפלטפורמה אחת שתעניק לך עוצמה במסחר.
Reading Forex Charts

- מגוון של הוראות מסחר2

- ציטוטי מחיר בזמן אמת

- עשרות אינדיקטורים3 מובנים שיחסכו לך זמן

בנוסף, ה-Trading Station מעניקה לך כלים בלעדיים כגון הוראות מסחר ייחודיות (כגון "בצע עד תאריך או בטל" – Good Till Date)4, ואינדיקטורים פרי פיתוחה של קבוצת FXCM  כגון מדד הנפח האמיתי (Real Volume), שמספק לך נתונים בזמן אמת על נפח המסחר על הצמדים השונים בקרב לקוחות קבוצת FXCM.  

פתח חשבון תרגול בתחנת המסחר חינם

השאר פרטיך לקבלת חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת ובמסחר בשוק המט"ח חינם

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

ברכותינו,

נרשמת בהצלחה לחשבון דמו ב- FXCM ישראל.

התחל לסחור

הורד את הפלטפורמה למחשב שלך הורד את הפלטפורמה למחשב שלך** (רק Windows)

שמור את שם המשתמש והסיסמה שלך

שם משתמש
סיסמה
שרת
FXCM-USDDemo02

השתמש בשם המשתמש, הסיסמה והשרת מעלה על מנת להיכנס לחשבון הדמו שלך. פרטי הדמו נשלחו אליך גם באמצעות המייל.

להורדת אפליקציית מטה טריידר:

*תשומת ליבכם, אפליקציית המסחר בנייד ובטבלט אינה מתופעלת ע״י קבוצת FXCM, אלא ע״י ספקית תוכנת המסחר. בשל כך החברה, אינה יכולה לספק תמיכה טכנית לאלו, והחברה לא תישא באחריות לכשלים טכנים אשר עשויים או עלולים לקרות במסגרת השימוש באפליקצייה.

הורד את האפליקציה:

1לעמוד הפרסים של קבוצת FXCM לחץ כאן 2 לתקנון החברה לחץ כאן 3 אינדיקטורים הם כלים טכניים המציגים חישובים מתמטיים וסטטיסטיים המתבססים על גרף המחיר כדי לספק לסוחר תובנות מסוימות לגבי נכס הבסיס. 4 לתקנון החברה לחץ כאן

הורד את האפליקציה