תזכורת: שבוע הזהב ביפן ועדכון בדרישת בטחונות בסופי השבוע הקרובים

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 01/05/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

תזכורת: סיכוני ביצוע על צמדי היין במהלך שבוע הזהב (Golden Week) ביפן

כפי שכבר הודענו, במהלך "שבוע הזהב" ביפן בין התאריכים שלהלן 29/04-06/05 לא יתקיים מסחר בבורסות היפניות והמערכת הבנקאית היפנית הינה סגורה – על אף כי עדיין מתקיים מסחר בצמדי היין בשוק הפורקס ובפלטפורמה של FXCM, צפויה לחול ירידה משמעותית בנפחי המסחר בצמדי הין. בשל כך, FXCM תעלה את דרישות הבטחונות על צמדים אלו.
החל מסוף השבוע הקרוב ביום ה-01/05/2020 (החל מהשעה 6pm שעון GMT), ועד לקראת נעילת המסחר ביום שישי. הבטחונות יעודכנו חזרה מעט לאחר חידוש שבוע המסחר בימי שני, החל מה-04/05/20 (מהשעה 8am שעון GMT לערך), עם חזרת הנזילות בשווקים לרמות גבוהות יותר.

בנוסף, תשומת ליבכם כי הנזילות הנמוכה במהלך שבוע הזהב מגדילה גם את סיכוני ביצוע, ועל כן אנו ממליצים לסוחרים לנהוג במשנה זהירות במסחר בנכסים אלה ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

עוד נציין כי, בתקופה זו גם העמלות בגין החזקת עסקאות פתוחות (Rollover) על צמדי היין מושפעות מהנזילות הנמוכה בשווקים ועל כן ייתכנו חיובים וזיכויים גבוהים מהרגיל. ניתן לבדוק בכל עת את החיובים והזיכויים הצפויים מידי יום בכל מכשיר פיננסי בחלון ציטוטי המחיר במערכת המסחר ובאתר החברה.

תשומת ליבכם לשינויים נוספים שהחברה תערוך מדי סופ"ש כפי המפורט להלן, נוכח מדבר הקורונה:

משבר הקורונה המתמשך הוביל בשבועות האחרונים לעלייה משמעותית בתנודתיות בשווקים הפיננסיים בכלל, ובשוק הפורקס בפרט. על רקע תנאי השוק החריגים הללו, במטרה למתן את סיכוני המסחר, FXCM ישראל החליטה על נוהל העלאת בטחונות במהלך סופי השבוע הקרובים, נוהל זה נכנס לתוקף מדי סוף שבוע.

הנוהל נועד לתת מענה לסיכוני המסחר הקשורים לפרקי הזמן שלקראת נעילת המסחר השבועי ולאחר פתיחת המסחר השבועי, אשר מתאפיינים בנזילות נמוכה (ולעתים בתנודתיות חריגה), גם בימים שבתיקונם ובייחוד בימים אלה.

כאמור, FXCM ישראל תבצע החל מסוף השבוע הקרוב ביום ה-01/05/2020 (החל מהשעה 6pm שעון GMT), ועד לקראת נעילת המסחר ביום שישי, העלאת בטחונות זמנית בנכסים נבחרים, וזאת על מנת למתן את סיכוני הביצוע. הבטחונות יעודכנו חזרה מעט לאחר חידוש שבוע המסחר בימי שני, החל מה-04/05/20 (מהשעה 8am שעון GMT לערך), עם חזרת הנזילות בשווקים לרמות גבוהות יותר.

לדרישת הבטחונות העדכנית אשר תתבצע ביום שישי ה01/05/20, לחץ כאן 

לדרישת הבטחונות אשר תתבצע ביום שני ה04/05/20, לחץ כאן 

נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני FXCM עשויה להחליט על שינוי ברמות הבטחונות, והודעה על כך תישלח ללקוחות לקראת מועד ביצוע השינוי. הודעות ועדכונים כאמור (בנוגע לשינויים) עשויים להימסר בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת. החברה תוציא עם ביצוע עדכון הבטחונות בהתראה קצרה מן הרגיל דיווח פומבי.  

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: