תזכורת 17.04.20 עדכון בדרישת בטחונות

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 17/04/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

 משבר הקורונה המתמשך הוביל בשבועות האחרונים לעלייה משמעותית  בתנודתיות בשווקים הפיננסיים בכלל, ובשוק הפורקס בפרט. על רקע תנאי  השוק החריגים הללו, במטרה למתן את סיכוני המסחר, FXCM ישראל החליטה על נוהל העלאת בטחונות במהלך סופי השבוע הקרובים, נוהל זה ייכנס לתוקף בסוף השבוע הקרוב ויחול מדי סוף שבוע (במהלכו) עד להודעה חדשה.

הנוהל נועד לתת מענה לסיכוני המסחר הקשורים לפרקי הזמן שלקראת נעילת המסחר השבועי ולאחר פתיחת המסחר השבועי, אשר מתאפיינים בנזילות נמוכה (ולעתים בתנודתיות חריגה), גם בימים שבתיקונם ובייחוד בימים אלה.

כאמור, FXCM ישראל תבצע החל מסוף השבוע הקרוב ביום ה-17/04/2020 (החל מהשעה 6pm שעון GMT), ועד לקראת נעילת המסחר ביום שישי, העלאת בטחונות זמנית בנכסים נבחרים, וזאת על מנת למתן את סיכוני הביצוע. הבטחונות יעודכנו חזרה מעט לאחר חידוש שבוע המסחר בימי שני, החל מה-20/04/20 (מהשעה 8am שעון GMT לערך), עם חזרת הנזילות בשווקים לרמות גבוהות יותר.

לדרישת הבטחונות העדכנית אשר תתבצע ביום שישי ה17/04/20, לחץ כאן 

לדרישת הבטחונות אשר תתבצע ביום שני ה20/04/20, לחץ כאן 

נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני FXCM עשויה להחליט על שינוי ברמות הבטחונות, והודעה על כך תישלח ללקוחות לקראת מועד ביצוע השינוי. הודעות ועדכונים כאמור (בנוגע לשינויים) עשויים להימסר בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת. החברה תוציא עם ביצוע עדכון הבטחונות בהתראה קצרה מן הרגיל דיווח פומבי.  

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: