עדכון דרישת בטחונות בשל התנודתיות החריגה בשווקים 12.03.20

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 12/03/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

לקוח יקר,

בעקבות התפרצות נגיף הקורונה שלחה החברה ללקוחותיה הודעה ביום 25/02/2020 בדבר עלייה אפשרית בתנודתיות נכסי הבסיס ובדבר אפשרות לשינוי ברמת הבטחונות הנדרשות למסחר בקרות אירוע או אירועיי שוק קיצוני/ים .

התנודתיות החריגה בשווקים בשבוע האחרון בכלל וביממה האחרונה בפרט עלולים להוביל להמשך תנודתיות קיצונית אשר מעלה באופן משמעותי את הסיכונים הכרוכים בהחזקת פוזציות פתוחות במהלך סוף השבוע.

על כן, החברה מודיעה בזאת על שינוי רמת הבטחונות הנדרשות למסחר בפתיחת עסקה ושינוי רמת הבטחונות הנדרשות בעסקאות פתוחות במכשירים הפיננסים הבאים: לדרישת הבטחונות העדכנית נכון לשעה זו על הצמדים: AUD/JPY ,CAD/JPY, EUR/JPY ,GBP/JPY ,NZD/JPY ,USD/JPY לחץ כאן>>>

השינוי ברמת הבטחונות למסחר ייכנס לתוקפו לקראת סיום יום המסחר ביום שישי 13/03/2020 החל מהשעה 20:00 (שעון ישראל) עד נעילת השוק. החברה תמשיך ותבצע הערכות סיכונים ולאור ההתפתחויות ייתכן כי החברה תחליט על שינויים נוספים ברמת הבטחונות הנדרשות למסחר.

נציין כי במידה ויחולו התפתחויות נוספות, FXCM ישראל עשויה לפי שיקול דעתה לבצע עדכונים בדרישות הבטחונות בהתראה קצרה מראש או ללא התראה כלל. 

לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה, לחץ כאן.

*נשוב ונסב את תשומת ליבכם למסחר ולסיכוניו לרבות במצבים של הגברת תנודתיות בשוק או שינויים חריגים במחירי נכסי בסיס שונים.

חשוב לנו לציין כי בקרות אירוע או אירועיי שוק קיצוני/ים אשר עשוי/ים לגרום לתנודתיות ו/או למחסור בנזילות בנכסים רלווטיים, FXCM תהא רשאית לשנות סביב אותו אירוע כאמור את רמות הבטחונות בחלק מהנכסים, וזאת כדי למתן את הסיכונים, גם עבורך הסוחר. בקרות אירוע שוק קיצוני כאמור, עדכונים נוספים עשויים להיות מופצים בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת, אך החברה תוציא דיווח עם עדכון הבטחונות החדש (זה שייערך בהתראה קצרה מן הרגיל).

**דרישת הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך.

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: