הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

40 צמדי מטבעות

FXCM Israel מציעה 40 צמדי מטבעות למסחר בפלטפורמות המסחר Trading Station ו MetaTrader4. המטבע הראשון בכל צמד נקרא "מטבע הבסיס", ואילו המטבע השני נקרא "המטבע הנגדי". כאשר אתה קונה או מוכר צמד, אתה למעשה מבצע עסקה על מטבע הבסיס.

היצע צמדי המטבעות

ה"מייג'ורס" ו"צמדי הסחורות" הם הצמדים הנזילים ביותר והפופולאריים ביותר בשוק הפורקס. הצמדים הללו, והשילובים ביניהם (כדוגמת EUR/JPY, GBP/JPY, EUR/GBP) מהווים את הנתח העיקרי מתוך נפח המסחר בשוק של מסחר במט"ח. מאחר שצמדים אלה נסחרים בנפח המסחר הגבוה ביותר של קונים ומוכרים, הם מתאפיינים לרוב במרווחים המצומצמים ביותר.
 
  • מייג'ורס: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CHF
  • צמדי מטבעות: AUD/USD, USD/CAD, NZD/USD
 
מלבד אלה ישנם כמובן צמדים רבים שתוכל לסחור עליהם ולנצל את האירועים המקרו-כלכליים בשווקים הבינלאומיים. לדוגמה: USD/CNH (הדולר האמריקני מול היואן הסיני), USD/MXN (הדולר האמריקני מול הפזו המקסיקני), USD/RUB (הדולר האמריקני מול הרובל הרוסי) וכן עוד 40 צמדי מטבעות לרשימת המטבעות המלאה, לחץ כאן.

הוספת צמדים למסחר

תחנת המסחר מציגה כברירת מחדל בחלון ציטוטי המחיר את הצמדים הפופולאריים ביותר לטובת מסחר במט"ח. כדי להוסיף צמדים נוספים, פשוט לחץ על הכפתור "סמלים" בחלק העליון של התחנה. בחלון זה תוכל לראות את כל הצמדים הזמינים למסחר. תוכל לסמן "וי" בתיבת הסימון של כל צמד שברצונך לסחור עליו והוא יתווסף לחלון הציטוטים.