הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

פורקס – מסחר במטבעות חוץ

37 צמדי מטבעות

FXCM Israel מציעה 37 צמדי מטבעות למסחר בפלטפורמות המסחר Trading Station ו MetaTrader4. המטבע הראשון בכל צמד נקרא "מטבע הבסיס", ואילו המטבע השני נקרא "המטבע הנגדי". כאשר אתה קונה או מוכר צמד, אתה למעשה מבצע עסקה על מטבע הבסיס.

היצע צמדי המטבעות

ה"מייג'ורס" ו"צמדי הסחורות" הם הצמדים הנזילים ביותר והפופולאריים ביותר בשוק הפורקס. הצמדים הללו, והשילובים ביניהם (כדוגמת EUR/JPY, GBP/JPY, EUR/GBP) מהווים את הנתח העיקרי מתוך נפח המסחר בשוק של מסחר במט"ח. מאחר שצמדים אלה נסחרים בנפח המסחר הגבוה ביותר של קונים ומוכרים, הם מתאפיינים לרוב במרווחים המצומצמים ביותר.
  • מייג'ורס: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CHF
  • צמדי מטבעות: AUD/USD, USD/CAD, NZD/USD
מלבד אלה ישנם כמובן צמדים רבים שתוכל לסחור עליהם ולנצל את האירועים המקרו-כלכליים בשווקים הבינלאומיים. לדוגמה: USD/CNH (הדולר האמריקני מול היואן הסיני), USD/MXN (הדולר האמריקני מול הפזו המקסיקני), וכן עוד 37 צמדי מטבעות לרשימת המטבעות המלאה, לחץ כאן.

הוספת צמדים למסחר

תחנת המסחר מציגה כברירת מחדל בחלון ציטוטי המחיר את הצמדים הפופולאריים ביותר לטובת מסחר במט"ח. כדי להוסיף צמדים נוספים, פשוט לחץ על הכפתור "סמלים" בחלק העליון של התחנה. בחלון זה תוכל לראות את כל הצמדים הזמינים למסחר. תוכל לסמן "וי" בתיבת הסימון של כל צמד שברצונך לסחור עליו והוא יתווסף לחלון הציטוטים.
 

פתח חשבון תרגול בתחנת המסחר חינם

לחץ לקבלת חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת ובמסחר בשוק המט"ח חינם

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

ברכותינו,

נרשמת בהצלחה לחשבון דמו ב- FXCM ישראל.

התחל לסחור

הורד את הפלטפורמה למחשב שלך הורד את הפלטפורמה למחשב שלך** (רק Windows)

שמור את שם המשתמש והסיסמה שלך

שם משתמש
סיסמה
שרת
FXCM-USDDemo02

השתמש בשם המשתמש, הסיסמה והשרת מעלה על מנת להיכנס לחשבון הדמו שלך. פרטי הדמו נשלחו אליך גם באמצעות המייל.

להורדת אפליקציית מטה טריידר:

*תשומת ליבכם, אפליקציית המסחר בנייד ובטבלט אינה מתופעלת ע״י קבוצת FXCM, אלא ע״י ספקית תוכנת המסחר. בשל כך החברה, אינה יכולה לספק תמיכה טכנית לאלו, והחברה לא תישא באחריות לכשלים טכנים אשר עשויים או עלולים לקרות במסגרת השימוש באפליקצייה.

הורד את האפליקציה:

הורד את האפליקציה