הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

פורקס – מסחר במט"ח

מהו מרווח?

עלות כל עסקה נקבעת על פי המרווח בין שער הקנייה לשער המכירה. מרווח זה מוצג בזמן אמת בתחנת המסחר שלך. לדוגמה, אם מחיר המכירה של ה-EUR/USD הוא 1.28007 ואילו שער הקנייה שלו באותה עת עומד על 1.28021, הרי שהפער בין שניהם הוא 1.4 פיפס, וזהו למעשה המרווח. אם אתה חדש בתחום המסחר בפורקס, קרא את המדריך לסוחר המתחיל ותוכל ללמוד עוד על הנושא.

אפשרויות מרווח ותמחור

 כדי לראות את המרווחים של FXCM Israelעל 58 צמדי המטבעות הזמינים למסחר, פתח למטה חשבון תרגול.

טבלת מרווחים

מרווחים
צמד מטבעות מרווח היעד של FXCM Israel צמד מטבעות מרווח היעד של FXCM Israel
AUD/CAD 3.2 GBP/CAD 3.8
AUD/CHF 3.6 GBP/CHF 3.4
AUD/JPY 2.7 GBP/JPY 4.7
AUD/NZD 3.4 GBP/NZD 6.3
AUD/USD 2.4 GBP/USD 2.8
CAD/CHF 7 NZD/CAD 4
CAD/JPY 3.1 NZD/CHF 7.4
CHF/JPY 3.3 NZD/JPY 4
EUR/AUD 3.2 NZD/USD 2.8
EUR/CAD 3.2 USD/ZAR 15
EUR/CHF 2.6 USD/CAD 2.6
EUR/GBP 2.5 USD/CHF 2.5
EUR/JPY 3 USD/CNH 24
EUR/NOK 38 USD/ILS 40
EUR/NZD 4 USD/JPY 2.3
EUR/SEK 23.5 USD/MXN 51
ZAR/JPY 6.1 USD/NOK 30
EUR/USD 2.5 USD/SEK 22.5
GBP/AUD 4
*מעודכן לחודש יולי 2016 לטבלת מרווחים של סחורות ואנרגיה, לחץ כאן לטבלת מרווחים של מתכות יקרות, לחץ כאן לטבלת מרווחים של אג"ח, לחץ כאן **תשומת ליבכם, כי המסחר בחשבונות מסחר אמיתיים נושא עימו עלויות, בהתאם לסוג חשבון המסחר, אשר יתכן וחשבון הדמו אינו משקף.  

פתח חשבון תרגול בתחנת המסחר חינם

השאר פרטיך וקבל 50,000 דולר לחשבון תרגול

הגבלת אחריות

* מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.


**השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך בוצעה בהצלחה!

פרטי הכניסה לחשבון התרגול נשלחו אל תיבת המייל שלך.