הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

פורקס – מסחר במט"ח

מהו מרווח?

המרווח הינו למעשה הפער הקיים בין שער הקנייה לשער המכירה, בזמן נתון. מרווחים הינם דינמיים, ומשתנים, וניתן לראות אותם מוצגים בזמן אמת בתחנת המסחר שלך.

לדוגמה, אם מחיר המכירה של ה-EUR/USD הוא 1.28007 ואילו שער הקנייה שלו באותה עת עומד על 1.28021, הרי שהפער בין שניהם הוא 1.4 פיפס, וזהו למעשה המרווח.

אם אתה חדש בתחום המסחר בפורקס, קרא את המדריך לסוחר המתחיל ותוכל ללמוד עוד על הנושא.

***תשומת ליבך, המרווח הנראה בתחנת המסחר שלך עשוי לכלול עלויות עסקה אחרות (Mark-Up) בהתאם לסוג חשבון המסחר. למידע או הסבר נוסף, ניתן לפנות אל מחלקת סוחרים, במייל: [email protected] או בטלפון: 03-5101317

אפשרויות מרווח ותמחור

בטבלה מטה ניתן לראות את המרווחים1 של FXCM ישראל על 44 הנכסים הזמינים למסחר, כמו כן, באפשרותך לראות גם בחשבון תרגול של FXCM ישראל.

פתח חשבון תרגול בתחנת המסחר חינם

השאר פרטיך וקבל 50,000 דולר לחשבון תרגול

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך בוצעה בהצלחה!

פרטי הכניסה לחשבון התרגול נשלחו אל תיבת המייל שלך.

1הציטוטים המובאים לעיל, נמשכים מתוך מערכת המסחר של החברה, והם משקפים מרווחים הניתנים למודל חשבון מסחר בסיסי/סטנדרטי (הם אינם משקפים מרווחים הניתנים לחשבונות מסחר תחת מודלים מסחריים אחרים). המרווחים משתנים באופן תדיר, ובפועל הם עשויים להיות שונים, וזאת מכיוון שהטבלה לעיל מתעדכנת בתדירות של 30 טיקים לשנייה. בהמשך, יש להבין כי בשווקים ובמוצרים פיננסים נזילים מאוד, המרווחים עשויים להשתנות עד למועד העלאתן לטבלה שלעיל, ובנסיבות העניין ונוכח כלל האמור לעיל, החברה תפנה את לקוחותיה לבירור המרווח העדכני במערכת המסחר, עצמה.

עוד יובהר כי על אף שהמרווחים שלעיל, מוגדרים כמרווחים מייצגים בזמן אמת, עשוי להתקיים פער (כפי שכבר צויין) בין המרווח שישולם ע״י הלקוח בפועל לבין המרווח שבטבלה, וזאת בשל כל אחת מהסיבות המפורטות להלן: חיבור תקשורת לקוי מצד הלקוח (המעכב את עדכון אתר החברה), תקלות בשרת, בעיות ברשת, שביתות, נעילות, אסונות טבע וכו, כל אלו הם מעבר לשליטתה של החברה. בנסיבות האמורות, החברה מציעה כי הלקוח יעיין במרווחים המפורטים במערכת המסחר כדי למנוע נטילת סיכונים מיותרים.