הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

נתוני שוק – פורקס ו-CFD

FXCM מציעה מגוון של פתרונות איכותיים ומשתלמים לאספקת נתוני שוק. מחירי קנייה ומכירה היסטוריים וממשקים למתכנתים (API) מאפשרים לך לפתח, לבדוק-לאחור ולבצע אוטומטיזציה של אסטרטגיית המסחר שלך במגוון רחב של סביבות פיתוח ותוכנה. FXCM גם מספקת כלי מסחר מוכנים וניתנים לשימוש המספקים נתונים על נפח המסחר וסנטימנט הסוחרים אשר יכולים לסייע בתובנות שונות על השוק שלא תוכל למצוא בשום מקום אחר.

נסה את פתרונות המידע המוכנים שלנו בחינם או קבל גישה לנתוני הפרימיום שלנו בעלות.

TICK1 – תנועת מחיר מינימלית.
2השירות ניתן לצפייה רק על גבי פלטפורמת הטריידינג סטיישן עבור לקוחות בעלי חשבון מסחר מסוג פרימיום, אשר לגביהם המחיר המצויין בניתוח עומק השוק הינו רלוונטי, ובעבור לקוחות אחרים (בעלי מארק -אפ), צפייה בניתוח עומק השוק אפשרית באמצעות הורדת חשבון דמו, המקנה את הנתונים האמורים, במכשירים הניתנים לצפייה בחשבון זה
3השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.

*החברה אינה מספקת ללקוחותיה רובוטים לשם מסחר אוטומטי באמצעותם, ומובהר כי היא אינה אחראית למסחר מן הסוג הזה. יחד עם זאת, פלטפורמת המסחר עשויה לאפשר לסוחר התממשקות עצמאית לשם מסחר, כאמור, באמצעות רובוט, וזאת ככל שהסוחר מבקש לעשות כן, הוא יכול לעשות את האמור, על אחריותו האישית בלבד.

**מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.