הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

ביצוע עסקאות ב- MetaTrader 4

פרטי השרת של ה-Meta Trader 4 של FXCM

במקרים נדירים יש צורך להקליד כתובת שרת כאשר מתחברים ל- MetaTrader 4 של FXCM. למטה מפורטים שמות וכתובות השרת של ה-MT4 של FXCM. כל עוד הורדת את ה- MetaTrader 4 של FXCM כאן והתקנת אותה במחשב שלך ב-VPS, לא תידרש להקליד את כתובות השרת הללו.

אם תידרש להקליד את כתובת השרת בעת ההתחברות, ודא כי הינך משתמש בכתובת המתאימה לשם השרת שהחשבון שלך מיוחס אליו. לדוגמה, אם שם השרת שלך הוא FXCM-USDReal05, עליך להקליד את הכתובת "mt4r11.fxcorporate.com:443".

שרת חי METATRADER 4
כתובת השרת שם השרת מטבע הבסיס של החשבון
     
 
US Dollars FXCM-USDReal05 mt4r11.fxcorporate.com:443
שרת דמו METATREDER 4
כתובת השרת שם השרת מטבע הבסיס של החשבון
 
US Dollars FXCM-USDDemo02 mt4d06.fxcorporate.com

לפירוט סוגי הוראות ופקודות בשתי מערכות המסחר, נא ראו תקנון החברה

שרת פרטי וירטואלי (VPS)

לידיעתך, ההתחברות ל- VPS נשלטת על ידי צד שלישי שאינו החברה או מי מהחברות בקבוצת FXCM העולמית, ועל כן האחרונות, לא תישאנה באחריות לכל שגיאה או תקלה בשירות השרת המארח, לרבות, אך לא רק, כשל בתקשורת ברשת, שגיאות מערכת או כשל בנתונים.

כאמור, שירותי ה- VPS מסופקים על ידי צד שלישי, וזאת, לאחר ביצוע רישום ייעודי לקבלת השירותים באתר קבוצת FXCM העולמית. כפי המובהר לעיל, צד שלישי זה אינו צד קשור לקבוצת FXCM העולמית; הווה אומר: צד שלישי זה אינו בבעלות, בשליטה או בהפעלה של קבוצת FXCM העולמית או בבעלות או בשליטת החברה. בהתאם לכך, קבוצת FXCM העולמית או החברה, אינם מתחייבים לגבי השירותים המסופקים על ידי הצד שלישי. אגב כך, מובהר כי לקוחות החברה מוזמנים למצוא לעצמם ספק VPS אחר המתאים ביותר לצרכים שלהם. עוד יובהר, כי קיימים סיכונים משמעותיים ומגבלות הכרוכות בשימוש בשירותי ה- VPS. אנו מעודדים משתמשים עתידיים לבחון בקפידה את הסיכונים והמגבלות לפני השימוש וההרשמה באתר קבוצת FXCM העולמית. יצויין, כי כל הסכמה אשר תינתן במסגרת ההרשמה לקבלת השירותים הנ״ל כלפי קבוצת FXCM העולמית, תחול כהסכמה או ויתור על אחריות גם כלפי החברה. תנאי ההרשמה לשירותי ה-  VPS כפופים לשינויים על פי שיקול דעתה הבלעדי של קבוצת FXCM העולמית, ולחברה אין ביחס לאלו כל עמדה או זכות או שיקול דעת.

התאמה בין פלטפורמות

פרטי המשתמש למטה-טריידר 4 של FXCM מעניקים לסוחר גישה גם לפלטפורמת ה- FXCM Trading Station. לפיכך, בעלי חשבון מטה-טריידר 4 ב-FXCM יכולים להציב ולנהל עסקאות גם בפלטפורמות ה-FXCM Trading Station. פרטי החשבון עבור סוחרים קמעונאיים (כגון, הוראות, עסקאות, רווח/הפסד, בטחונות, הון) יהיו תואמים בכל הפלטפורמות הללו ובין הצהרות החשבון. עם זאת, יש לציין כי ישנם יישומים אשר זמינים ב- FXCM Trading Station ואינם זמינים בפלטפורמת המטה-טריידר 4 של FXCM.

המטה-טריידר 4 של FXCM

המטה-טריידר 4 של FXCM מאפשרת הוראות מסחר בהיקף מקסימאלי של 50 מיליון לעסקה על מוצרי מטח לסוחרים יש אפשרות לסחור בהיקפים גדולים יותר על אותו צמד על ידי פתיחה של מספר הוראות מסחר על אותו צמד. (המגבלה על היקף של 50 מליון יחידות לטיקט היא גם בטריידינג סטיישן ונכונה רק בנוגע למצורי המט"ח לחוזי ההפרשים מגבלות ספציפיות לכל מכשיר כפי שמפורט במדריך הcfds.

המטה טריידר 4 של FXCM אינה מציגה עלויות פיפ.

מתכונת ביצוע עסקאות ב- METATRADER 4 של FXCM

יש לעיין בקפידה בפרטים למטה אשר מפרטים את ההבדלים בין הביצוע, יישומי המסחר והגדרות הפלטפורמה של פלטפורמת ה- METATRADER 4 של FXCM.

יישומים והגדרות מערכת 
יישום פרטים
   
 
מספר צמדי מטבעות 39
איזור זמן מקומי
סגירת יום EST17:00 (שעון החוף המזרחי)
יחידת מסחר בסיסית מיקרו לו (0.01)
הגבלות סטופ ולימיט ללא
הגבלות על הוראות עתידיות ללא
הגבלות על קרקוף ללא
סוג הוראה ברירת מחדל Fill or Kill
גידור כן
סגירה חלקית של עסקאות כן
סטייה מקסימלית כן
סטייה ברירת מחדל 1 פיפס (10)
סוג ביצוע הוראות מיידי

לרשימה מלאה של סיכוני ביצוע עסקאות והוראות עתידיות, כפי שמתעדכנת מעת לעת: לחץ כאן

גלגול במטה טריידר 4

שערי הריבית אינם מוצגים בפלטפורמת המטה-טריידר 4 של FXCM. עם זאת, הסוחרים יישלמו או יזוכו בגין הריבית בהתאם לשערי הריבית הנוכחיים של FXCM. כדי לדעת מהם שערי ריבית הגלגול, הסוחרים יכולים לצפות בהם ב-FXCM Trading Station II, להתקשר לשירות הלקוחות של FXCM  או להיכנס לאתר  יש לציין כי שערי הריבית מסופקים ל-FXCM על ידי מספר ספקי נזילות. אנו משתדלים ככל הניתן להציג את שיעורי הגלגול יום אחד מראש בתחנת המסחר של FXCM. עם זאת, בעתות של תנודתיות גבוהה בשוק שיעורי הריבית עשויים להשתנות במהלך היום.

כל פוזיציה פתוחה ב-17:00 שעון החוף המזרחי בארצות הברית (ET) [שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון החוף המזרחי.] נתונה לריבית גלגול בגין גלגול הפוזיציה מיום ליום. פוזיציה שנפתחה לאחר 17:01 שעון החוף המזרחי [שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון החוף המזרחי.] אינה נתונה לריבית גלגול עד ליום למחרת, ואילו פוזיציה שנפתחה ב-16:59 שעון החוף המזרחי [שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון החוף המזרחי.] תהיה נתונה לריבית גלגול ב-17:00 שעון החוף המזרחי [שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון החוף המזרחי.].- יש לקחת בחשבון את פערי השעון קיץ ושעון החורף השעה הישראלית אינה קבועה מכיוון שיש פער של כשבועיים בין תאריכי המעבר של השעונים של ארהב לעומת ישראל.

סטייה מקסימאלית

במטה-טריידר 4 של FXCM, כל הוראות המסחר מתבצעות בביצוע מיידי. סוג זה של ביצוע במטה-טריידר 4 כולל את יישום הסטייה המקסימאלית (Max Deviation).

יישום הסטייה המקסימאלית מיועד כדי לשלוט בהיקף הזליגה – שלילית וחיובית כאחד – באופן הבא. כאשר יוצרים הוראה, בשדה הסטייה המקסימאלית מצוין מספר בעשיריות פיפ המציין את הזליגה המקסימאלית שהסוחר מוכן לספוג כדי שהעסקה תיפתח. אם מחיר השוק נע מעבר לכמות המצוינת בעת הביצוע ההוראה תתבטל אוטומטית. כך יישום הסטייה המקסימאלית תוכנן לפעול.

מדיניות המסחר של FXCM מאפשרת זליגה חיובית בלתי מוגבלת על כל סוגי ההוראות. לפיכך, FXCM פיתחה דרך למנוע את המגבלה שיישום הסטייה החיובית מטיל על זליגה חיובית. כל הוראות המסחר שמוצבות במטה-טריידר 4 של FXCM מתבצעות תוך ניצול הזליגה החיובית הגדולה ביותר האפשרית.

במקרה שבו הוראה מתבצעת עם זליגה חיובית אשר חורגת מעבר לסטייה המקסימאלית שצוינה, הפלטפורמה רושם הודעה בלשונית ה"יומן" (Journal). ההודעה מנוסחת בנוסח הבא: (כמות) $ - זליגה חיובית (Positive Slippage) – (מספר הוראה. (כמות) $ זו הזליגה החיובית שההוראה קיבלה מעבר לסטייה המקסימאלית שצוינה.

אם מחיר השוק נע באופן שלילי מעבר לסטייה האפשרית שהגדיר הלקוח, ההוראה מתבטלת אוטומטית. כאשר הדבר קורה, הודעה "מחוץ לציטוט" (Off Quotes) מופיעה. זוהי הודעת מטה-טריידר 4 אופיינית אשר מעדכנת את המשתמש על ביטול ההוראה מאחר שמחיר השוק סטה מעבר להגדרות ההוראה.

שים לב: בהתאם לתנאי השוק, הגדרת סטייה מקסימאלית נמוכה עשויה להגדיל את הסבירות לכך שההוראה תידחה מאחר שמחיר השוק ינוע מעבר לסטייה המקסימאלית.

הערות נוספות על ה- MetaTrader 4 של FXCM:

 
  • מספר ההוראות הפתוחות המקסימאלי מוגבל ל-500 הוראות בחשבון. מגבלה זו כוללת הן עסקאות פתוחות והן הוראות עתידיות. פלטפורמת ה- MetaTrader 4תציג הודעת שגיאה במידה והסוחר יפתח יותר מ-500 הוראות במקביל. הוראות סטופ ולימיט אינן נכללות במגבלה זו.
  • פלטפורמת ה- MetaTrader 4מסוגלת לבצע רק הוראה אחת לכל עדכון מחיר לסמל אחד בחשבון אחד. לדוגמא, אם בחשבון מסוים יש שתי הוראות סטופ על אותו מחיר והשוק נסחר ברמת הסטופ או מעבר לה רק פעם אחת, אזי רק הוראת סטופ אחת מבין השתיים תתבצע. הוראת הסטופ האחרת לא תתבצע אלא אם כן עדכון מחיר משני ברמת הסטופ הזו או מעבר לה.
  • מדיניות התראת הביטחונות (Margin Call) בחשבונות MetaTrader 4של FXCM ישראל שונה לעומת חשבונות מסחר אחרים ב- FXCM ישראל. כאשר מתרחשת התראת בטחונות, העסקאות ייסגרו בזו אחר זו עד שהביטחונות הזמינים "שישתחררו" יהיו גדולים מאפס.
  • שיעורי הריבית אינם מוצגים בפלטפורמת ה- MetaTrader 4. עם זאת, החשבונות יזוכו או ייגבו בגין שיעורי הריבית בהתאם לרמות הריבית הנוכחיות של FXCM ישראל.2
  • יישום הסטייה המקסימאלית (Max Deviation) תוכנן כדי להתגונן מפני זליגה. לתשומת לבך: בהתאם לתנאי השוק, קביעת סטייה מקסימאלית נמוכה עשויה להגדיל את הסבירות לכך שההוראה תידחה וזאת מאחר שהשוק ינוע מעבר לסטייה המקסימאלית שנקבעה.
  • לא ניתן להשתמש בהוראה עתידית כדי לסגור עסקה או חלק מעסקה. הוראות עתידיות משמשות אך ורק כדי לפתוח עסקאות חדשות.
  • עשויות להיות חריגות לביצוע השגרתי של העסקאות, כגון עיכובים בשל עומס חריג בהוראות או שיבוש בתהליך הפנימי או החיצוני של ביצוע ההוראה בשל אירועי שוק חריגים. במקרים כאלה, FXCM ישראל משתדלת ליידע את לקוחותיה בהקדם וזאת בהתאם למורכבות הסוגיה.

פתח חשבון תרגול במטה טריידר 4 חינם

השאר פרטיך וקבל חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת MetaTrader4 המשודרגת שלנו

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

ברכותינו,

נרשמת בהצלחה לחשבון דמו ב- FXCM ישראל.

התחל לסחור

הורד את הפלטפורמה למחשב שלך הורד את הפלטפורמה למחשב שלך** (רק Windows)

שמור את שם המשתמש והסיסמה שלך

שם משתמש
סיסמה
שרת
FXCM-USDDemo02

השתמש בשם המשתמש, הסיסמה והשרת מעלה על מנת להיכנס לחשבון הדמו שלך. פרטי הדמו נשלחו אליך גם באמצעות המייל.

להורדת אפליקציית מטה טריידר:

*תשומת ליבכם, אפליקציית המסחר בנייד ובטבלט אינה מתופעלת ע״י קבוצת FXCM, אלא ע״י ספקית תוכנת המסחר. בשל כך החברה, אינה יכולה לספק תמיכה טכנית לאלו, והחברה לא תישא באחריות לכשלים טכנים אשר עשויים או עלולים לקרות במסגרת השימוש באפליקצייה.

הורד את האפליקציה:

1החברה פועלת לצימצום ניגודי עיניינים הנובעים מתוך פעילות החברה בין החברה לבין לקוחותיה, על אף האמור ישנם ניגודי עיניינים אינהרנטיים במסגרת ניהול זירת הסוחר. לקריאת מדיניות ניגוד העיניינים, לחץ כאן

2למידע אודות עלויות ריביות גלגול יומיות, לחץ כאן

מטה-טריידר4: חשבונות הסוחרים בפלטפורמת מטה-טריידר4 מוגבלים להון חשבון מקסימלי. לפרטים צור קשר עם FXCM. גודל הוראות במטה-טריידר4: פלטפורמת המטה-טריידר4 של FXCM מאפשרת הוראות מסחר בגודל מקסימאלי של 50 מיליון לעסקה. באפשרותם של הסוחרים לפתוח מספר הוראות מסחר בהיקף מקסימאלי של 50 מיליון על אותו צמד. פלטפורמת המטה-טריידר4 אינה מאפשרת ל-FXCM לכלול את העמלות בחישוב הבטחונות בהוראות התלויות ועומדות לפני ביצוע ההוראה. פירוש הדבר הוא כי אם תפתח עסקה כאשר רמת הבטחונות הזמינים בחשבונך נמוכה, קיים סיכון שביצוע ההוראות יוביל מיידית לאחר ביצוע העסקה לקריאת בטחונות (Margin Call) וזאת במידה שגביית העמלה תביא למצב של חוסר בבטחונות הזמינים לקיום העסקאות הפתוחות שלך. על כן, עליך לבדוק כי יש בחשבונך מספיק בטחונות זמינים לפני פתיחת העסקאות החדשות. עצמאות המטה-טריידר4 של FXCM: קבוצת FXCM היא יישות משפטית נפרדת ואינה קשורה לחברת MetaQuotes Software ("MT4"). MT4 אינה נמצאת בבעלות, נשלטת, או מתופעלת על ידי קבוצת FXCM. על כן, קבוצת FXCM אינה נושאת באחריות בכל הנוגע למוצר MT4 ושירותיו, ולא בדקה או וידאה את הביצועים והתוצאות שעשויים להיות מוצגים ו/או מתוארים באתר בכל הנוגע ל-MT4. שירותי VPS חינם: כל לקוח אשר מבצע בחשבונו נפח מסחר חודשי ממוצע של 500,000 דולר ומעלה בשלושת החודשים הקודמים, יקבל החזר מלא בגין השירות האמור. ככלל, בתחילת החודש (בין התאריכים ה-1 ל-15), יחוייב כל אחד מחשבונ(ות) המסחר בתשלום של 30 יחידות במטבע הבסיס של החשבון (קרי 30 דולר עבור לקוחות FXCM ישראל) על מנת לכסות את עלות הVPS. ניתוב ציטוטי MT4: ישנה אפשרות לקיומם של הבדלים בתמחור המוצגים בין שרתים. הבדלים אלה אינם משפיעים על המחירים הזמינים לביצוע אבל עשויים להשפיע על המחירים שיפעילו הוראות מסחר תלויות ועומדות. יש לציין כי ל-MT4 יש מגבלות מובנות על כמות העסקאות שניתן לעיבוד בפרק זמן קצר (קרי לשנייה). במהלך פרקי זמן של תנודתיות גבוהה בשוק, ישנו סיכון להשהיה בציטוט המחיר, אשר עשוי לגרום לעיכובים בביצוע. מכיוון שתוכנת המסחר MT4 מסופקת ע״י צד שלישי, חברת FXCM טריידינג בע״מ, אינה נושאת באחריות לשירותים, פיצ׳רים וכל תוסף נוסף, שהינו מובנה במסגרת התקנת התוכנה.

הורד את האפליקציה