גרפים בזמן אמת דמו

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+
חבילת הגרפים של תחנת המסחר של FXCM

הגרפים המעולים של גרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM מצוידים בשלל כלים ויישומים שבדרך כלל תוכלו למצוא רק בחבילות גרפים בתשלום. כך למשל, בגרסת הווב של תחנת המסחר תוכלו להציב הוראות מסחר ולנהל עסקאות ישירות מהגרפים עצמם. אפשרות זו הופכת את ניתוח השוק, הצבת הוראות השוק וניהול העסקאות ליעיל הרבה יותר.

למד עוד על הגרפים בגרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM

חבילת הגרפים כוללת:

– עשרות גרפים על מט"ח, סחורות ומדדים, מגרף יורו-דולר וגרף זהב ועד הדאו ג'ונס
– יותר מ-50 אינדיקטורים טכניים
– כלי גרף פופולאריים
– ציטוטים בזמן אמת ונתונים היסטוריים בחינם

 

חבילת הגרפים של תחנת המסחר של FXCM – גרסת שולחן העבודה

מומלץ לסוחרים טכניים

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר של FXCM תוכננה במיוחד עבור סוחרים טכניים מנוסים המתבססים במסחר על ניתוח גרף מתקדם. חבילת הגרפים כולל את כל הכלים שמצויים בגרסת הווב, וגם העיצוב דומה. ואולם, בנוסף לכך, היא כוללת אפשרויות מתקדמות יותר וכלים המשמשים סוחרי פורקס מקצועניים, מה שהופך אותה לחבילת גרפים מהמובחרות שיש בנמצא.

חבילת הגרפים כוללת:

– אינדיקטורים מותאמים אישית.
– בדיקה-לאחור של אסטרטגיות.
– כלים לאופטימיזציה של אסטרגיות.

אינדיקטורים מותאמים אישית

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר מאפשרת לך לעבוד עם אינדיקטורים מותאמים אישית. באתר FXCodeBase.com תוכל למצוא יותר מ-600 אינדיקטורים מותאמים אישית הזמינים להורדה והתקנה. סוחרים הבקיאים בשפת התכנות Lua יכולים גם לקודד אינדיקטורים בעצמם באמצעות שימוש ב- Indicore SDK.

חבילות גרפים חיצוניות

חבילות בסיסיות

באתר DailyFX.com תוכלו למצוא חבילות גרפים מבוססות ג'אווה כגון: PowerCharts, NetDania, FX Trek ו- Strategem. הגרפים מציגים שערים חיים על כל הנכסים הבולטים בשוק, צמדי מטבעות מובילים כמו יורו-דולר, צמדים אקזוטיים כמו הרובל-דולר והדולר-שקל, סחורות כגון זהב וכסף ומדדים מכל העולם.

חבילות פרימיום

חבילת הגרפים בגרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר עונה לטעמנו על כל הצרכים של סוחרים מקצועיים. ואולם, בצד זאת, פיד המחירים של FXCM מחובר גם לחבילות גרפים אחרות של ספקים חיצוניים.

חבילות גרפים צד שלישי
חבילת גרפים פיד נתונים אפשרויות בדיקה-לאחור מסחר מהגרפים תקופת ניסיון חינם
 
Trendlens FXCM כן כן לא
MCFX FXCM כן כן לא
Ensign Windows FXCM לא לא 7 ימים
Aspen Graphics FXCM לא לא 7 ימים
Track 'n Trade Forex FXCM כן כן 14 ימים

 

קישורים צד שלישי: קישורים לאתרים חיצוניים צד שלישי מובאים בזאת לנוחיותך בלבד ולצרכי מידע. FXCM לא נושאת בכל אחריות לדיוק, לתוכן ולכל היבט אחר הקשורים לאתרים החיצוניים הללו ולקישורים הנוספים שמצויים בהם, ולא תישא בכל אחריות לכל הפסד או נזק שעשויים להיגרם כתצואה משימוש בתוכן זה. אתרים אלה אינם בשליטתנו וייתכן גם שאינם פועלים על פי מדיניות הפרטיות ונהלי בטיחות המידע או הנגישות של FXCM. אנא קראו את תנאי השימוש באתרים הללו.