הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

4 MetaTrader גרסת הדפדפן

יתרונות פלטפורמת הווב של המטה טריידר4

FXCM מאפשרת לסחור מהמחשב ומהמובייל, כדי שתוכל להתחבר ולסחור בכל עת ומכל מקום. כעת ניתן להתחבר לפלטפורמת המסחרהפופולארית בעולם גם מגרסת הווב (WEB) מכל דפדפן, ללא צורך בהתקנה!

היתרונות של מטה טריידר4 בגרסת הדפדפן1:

  • גישה קלה ונוחה למערכת מהדפדפן
  • תוכל להתחבר לחשבון מכל מחשב בעל דפדפן מעודכן
  • חלופה לבעלי מחשב Mac שאינם יכולים להתקין את התוכנה
  • וגם, כל היתרונות של גרסת המטה טריידר4 של FXCM: ביצוע מהיר, יחידות מיקרו, סטייה מקסימאלית, סגירה חלקית של עסקאות וקביעת סטופ/לימיט לפני פתיחת העסקה

חשבון התנסות בתחנת המסחר

אנחנו נותנים לך חשבון תרגול עם 50,000 דולר, כדי שתוכל להתנסות במערכת שלנו ובמסחר בשוק הפורקס.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך התבצעה בהצלחה!

פרטי הכניסה לחשבון התרגול נשלחו אל תיבת המייל שלך.

למערכת מטה טריידר גרסת הדפדפן, לחץ כאן.

1חוסמי מודעות, עשויים למנוע את טעינת עמוד האינטרנט או ה״עמדה מרחוק״ של תוכנת ה- MT4. לשם צפייה תקינה ומלאה, נא בטל את הפונקציה הנ״ל (לחסימת מודעות).

הורד את האפליקציה