היכן שיש צורך, לנו יש פיתרון. לאורך השנים, צוות המתכנתים שלנו פיתח שלל אפליקציות מסחר מעולות שנותנות מענה לצורכיהם השונים של הסוחרים שלנו. בחנות האפליקציות של FXCM תוכל למצוא היצע נרחב של אפליקציות שיהפכו את שגרת המסחר שלך לקלה ויעילה יותר.
בין אם אתה סוחר על חדשות, סוחר מגמה או סוחר טווח, יש לנו אפליקציות מסחר שמתאימות בדיוק בשבילך. לרשותך עומד היצע של יותר מ-250 אפליקציות, שמתוכם תוכל לבחור את האפליקציות שישדרגו את המסחר שלך, יחסכו לך זמן ויבטיחו כי תהיה מעודכן עם הנעשה בשוק. בחר מתוך מאות אפליקציות מסחר.

לא משנה באיזו פלטפורמת מסחר – Trading Station ו- מטה טריידר 4 – תוכל למצוא אפליקציות המשרתים את צרכי המסחר העצמאי שלך על הצד הטוב ביותר.
שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן

אפליקציות

בחנות האפליקציות של FXCM יש יותר מ-250 אפליקציות מסחר שנותנות מענה לצרכי המסחר שלך. אפליקציות עבור מטה טריידר 4 ולמערכת המסחר של FXCM. חנות האפליקציות של FXCM היא המקום שבו תוכל למצוא פתרונות שמותאמים אישית לסגנון המסחר שלך.

אפליקציות מאפשרים לך לקבל מידע עומק על השוק בדרך פשוטה לקריאה וניתוח של קווים ותרשימים על גרף המחיר שלך. האפליקציות שתמצא בחנות נותנים לך ערך מוסף שעושה את ההבדל. חקור עוד על האפליקציות עבור מטה טריידר 4 ו Trading Station.

אפליקציות עצמאיות

אפליקציות עצמאיות הן אפליקציה הפועלות באופן עצמאי ונפרד מפלטפורמת המסחר שלך. אתה יכול למצוא אפליקציות כלליות הכוללות כלי מסחר ייחודיים, אפליקציות שימושיות עם שיפורים פונקציונליים או אפקליציות לניתוח/הפקת דו"חות המספקות כלים שאינם זמינים בפלטפורמות המסחר. למד עוד על אפליקציות עצמאיות. שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן.

* מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של קבוצת FXCM אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.