הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

מטה טריידר 4 MetaTrader

יתרונות MetaTrader 4 של FXCM

קבוצת FXCM שדרגה את פלטפורמת המטה טריידר 4 שלה, פירוש הדבר כי אין צורך עוד לבצע סינכרון בין הפלטפורמה לבין חשבון הלקוח. כמו כן, נוספו לפלטפורמת המטה טריידר 4 עוד יישומים שישדרגו את חוויית המסחר שלך.

היישומים החדשים במטה טריידר:

 • קביעת סטופ/לימיט לפני הביצוע- באפשרותך להגדיר הוראות להגבלת הפסד ולמימוש רווח עוד לפני פתיחת העסקה החדשה.
 • מיקרו-יחידות מסחר (0.01)- תוכל לקבוע באופן מדויק יותר את גודל העסקאות שלך ולנהל את הסיכונים באופן מבוקר יותר.
 • סגירה חלקית של עסקאות- תוכל להחליט מתי ואיזה חלק מהעסקה שלך תרצה לסגור.
 • אין מגבלות על המסחר: תוכל להציב הוראות עתידיות בתוך המרווח

מדוע להשתמש במערכת המטה טריידר?

ביצוע מסחר
יישומים פרטים
אין מגבלות על המסחר אין הגבלה על מיקום הצבת הוראות למימוש רווח והוראות עתידיות
מותר לקרקף מותר לסגור עסקאות באופן חלקי
כל אסטרטגיות המסחר מותרות תוכל לסחור במיקרו-יחידות מסחר (0.01)
 
מפרט המערכת
יישומים פרטים
גודל יחידות מסחר (ברירת מחדל) מיקרו-יחידות מסחר (0.01)
אפשרות גידור כן
סטייה מקסימאלית זמין
התאמה לשעון GMT אין התאמה לשעון GMT
הצבת סטופ ולימיט לפני ביצוע כן

לפירוט צמדי המטבעות, לחץ כאן.

קרא עוד על מדיניות הביצוע, היישומים והכלים של FXCM Israel במטה-טריידר4.
 

הערות נוספות על ה- MetaTrader 4 של FXCM:

 
 • מספר ההוראות הפתוחות המקסימאלי מוגבל ל-500 הוראות בחשבון. מגבלה זו כוללת הן עסקאות פתוחות והן הוראות עתידיות. פלטפורמת ה- MetaTrader 4תציג הודעת שגיאה במידה והסוחר יפתח יותר מ-500 הוראות במקביל. הוראות סטופ ולימיט אינן נכללות במגבלה זו.
 • פלטפורמת ה- MetaTrader 4מסוגלת לבצע רק הוראה אחת לכל עדכון מחיר לסמל אחד בחשבון אחד. לדוגמא, אם בחשבון מסוים יש שתי הוראות סטופ על אותו מחיר והשוק נסחר ברמת הסטופ או מעבר לה רק פעם אחת, אזי רק הוראת סטופ אחת מבין השתיים תתבצע. הוראת הסטופ האחרת לא תתבצע אלא אם כן עדכון מחיר משני ברמת הסטופ הזו או מעבר לה.
 • מדיניות התראת הביטחונות (Margin Call) בחשבונות MetaTrader 4של FXCM ישראל שונה לעומת חשבונות מסחר אחרים ב- FXCM ישראל. כאשר מתרחשת התראת בטחונות, העסקאות ייסגרו בזו אחר זו עד שהביטחונות הזמינים "שישתחררו" יהיו גדולים מאפס.
 • שיעורי הריבית אינם מוצגים בפלטפורמת ה- MetaTrader 4. עם זאת, החשבונות יזוכו או ייגבו בגין שיעורי הריבית בהתאם לרמות הריבית הנוכחיות של FXCM ישראל.2
 • יישום הסטייה המקסימאלית (Max Deviation) תוכנן כדי להתגונן מפני זליגה. לתשומת לבך: בהתאם לתנאי השוק, קביעת סטייה מקסימאלית נמוכה עשויה להגדיל את הסבירות לכך שההוראה תידחה וזאת מאחר שהשוק ינוע מעבר לסטייה המקסימאלית שנקבעה.
 • לא ניתן להשתמש בהוראה עתידית כדי לסגור עסקה או חלק מעסקה. הוראות עתידיות משמשות אך ורק כדי לפתוח עסקאות חדשות.
 • עשויות להיות חריגות לביצוע השגרתי של העסקאות, כגון עיכובים בשל עומס חריג בהוראות או שיבוש בתהליך הפנימי או החיצוני של ביצוע ההוראה בשל אירועי שוק חריגים. במקרים כאלה, FXCM ישראל משתדלת ליידע את לקוחותיה בהקדם וזאת בהתאם למורכבות הסוגיה.

צור חשבון תרגול במטה טריידר 4

השאר פרטיך וקבל חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת MetaTrader4 המשודרגת שלנו

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך התבצעה בהצלחה!

פרטי הכניסה לחשבון התרגול נשלחו אל תיבת המייל שלך

1החברה פועלת לצימצום ניגודי עיניינים הנובעים מתוך פעילות החברה בין החברה לבין לקוחותיה, על אף האמור ישנם ניגודי עיניינים אינהרנטיים במסגרת ניהול זירת הסוחר. לקריאת מדיניות ניגוד העיניינים, לחץ כאן

2למידע אודות עלויות ריביות גלגול יומיות, לחץ כאן

מטה-טריידר4: חשבונות הסוחרים בפלטפורמת מטה-טריידר4 מוגבלים להון חשבון מקסימלי. לפרטים צור קשר עם FXCM. גודל הוראות במטה-טריידר4: פלטפורמת המטה-טריידר4 של FXCM מאפשרת הוראות מסחר בגודל מקסימאלי של 50 מיליון לעסקה. באפשרותם של הסוחרים לפתוח מספר הוראות מסחר בהיקף מקסימאלי של 50 מיליון על אותו צמד. פלטפורמת המטה-טריידר4 אינה מאפשרת ל-FXCM לכלול את העמלות בחישוב הבטחונות בהוראות התלויות ועומדות לפני ביצוע ההוראה. פירוש הדבר הוא כי אם תפתח עסקה כאשר רמת הבטחונות הזמינים בחשבונך נמוכה, קיים סיכון שביצוע ההוראות יוביל מיידית לאחר ביצוע העסקה לקריאת בטחונות (Margin Call) וזאת במידה שגביית העמלה תביא למצב של חוסר בבטחונות הזמינים לקיום העסקאות הפתוחות שלך. על כן, עליך לבדוק כי יש בחשבונך מספיק בטחונות זמינים לפני פתיחת העסקאות החדשות. עצמאות המטה-טריידר4 של FXCM: קבוצת FXCM היא יישות משפטית נפרדת ואינה קשורה לחברת MetaQuotes Software ("MT4"). MT4 אינה נמצאת בבעלות, נשלטת, או מתופעלת על ידי קבוצת FXCM. על כן, קבוצת FXCM אינה נושאת באחריות בכל הנוגע למוצר MT4 ושירותיו, ולא בדקה או וידאה את הביצועים והתוצאות שעשויים להיות מוצגים ו/או מתוארים באתר בכל הנוגע ל-MT4. שירותי VPS חינם: כל לקוח אשר מבצע בחשבונו נפח מסחר חודשי ממוצע של 500,000 דולר ומעלה בשלושת החודשים הקודמים, יקבל החזר מלא בגין השירות האמור. ככלל, בתחילת החודש (בין התאריכים ה-1 ל-15), יחוייב כל אחד מחשבונ(ות) המסחר בתשלום של 30 יחידות במטבע הבסיס של החשבון (קרי 30 דולר עבור לקוחות FXCM ישראל) על מנת לכסות את עלות הVPS. ניתוב ציטוטי MT4: ישנה אפשרות לקיומם של הבדלים בתמחור המוצגים בין שרתים. הבדלים אלה אינם משפיעים על המחירים הזמינים לביצוע אבל עשויים להשפיע על המחירים שיפעילו הוראות מסחר תלויות ועומדות. יש לציין כי ל-MT4 יש מגבלות מובנות על כמות העסקאות שניתן לעיבוד בפרק זמן קצר (קרי לשנייה). במהלך פרקי זמן של תנודתיות גבוהה בשוק, ישנו סיכון להשהיה בציטוט המחיר, אשר עשוי לגרום לעיכובים בביצוע. מכיוון שתוכנת המסחר MT4 מסופקת ע״י צד שלישי, חברת FXCM טריידינג בע״מ, אינה נושאת באחריות לשירותים, פיצ׳רים וכל תוסף נוסף, שהינו מובנה במסגרת התקנת התוכנה.

הורד את האפליקציה