הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

MetaTrader 4

שרת מרוחק (VPS) למטה טריידר 4 חינם

שרת פרטי וירטואלי למטה-טריידר4 חינם1

לא צריך להסתמך עוד על המחשב הביתי: שרת VPS מאפשר לך להתחבר דרך שולחן העבודה לשרת נפרד המיועד אך ורק למסחר בחשבון המטה-טריידר שלך. שירותי VPS זמינים חינם1 לכל לקוחות FXCM Israel בעלי חשבון מסחר בMetaTrader4. השירות הינו חינם לכל לקוח שבחשבונו נפח המסחר המינימאלי הוא נפח מסחר חודשי של 500,000 דולר בכל אחד משלושת החודשים הקודמים.

יתרונות השימוש ב-VPS

 • גמישות: האקספרטים שלך ימשיכו לעבוד גם כשהמחשב שלך יהיה כבוי.
 • שרת ייעודי: השרת יהיה מיועד אך ורק למסחר באקספרטים שלך, בלי יישומים נוספים.
 • גישה מרחוק: תוכל להתחבר לפלטפורמה שלך מכל מחשב, אפילו אם תוכנת המטה-טריידר4 אינה מותקנת במחשב זה.

איזה VPS מתאים לך?

FXCOLO.com BeeksFX.com
זיכרון: 2,560MB זיכרון: 2,560MB
נפח דיסק קשיח: 100GB נפח דיסק קשיח 100GB
מערכת הפעלה: Windows Server 2012 R2, 64 Bit מערכת הפעלה: Windows Server 2012 R2, 64 Bit

פתח חשבון תרגול במטה טריידר 4 חינם

השאר פרטיך וקבל חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת MetaTrader4 המשודרגת שלנו

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

ברכותינונרשמת בהצלחה לחשבון דמו ב- FXCM ישראל.

התחל לסחור

הורד את הפלטפורמת (רק Windows)
 1. 1 שמור את שם המשתמש והסיסמה שלך
  משתמש
  סיסמה

  שרת: FXCM-USDDemo02
  הכנס שם משתמש ו סיסמה לתוך הפלטפורמה כדי לגשת לחשבון ניסוי החדשה שלך. מזהה המשתמש והסיסמה שלך נשלחו אליך במייל.

 2. 2 בחר פלטפורמת מסחר

לידיעתך, ההתחברות ל- VPS נשלטת על ידי צד שלישי שאינו החברה או מי מהחברות בקבוצת FXCM העולמית, ועל כן האחרונות, לא תישאנה באחריות לכל שגיאה או תקלה בשירות השרת המארח, לרבות, אך לא רק, כשל בתקשורת ברשת, שגיאות מערכת או כשל בנתונים. כאמור, שירותי ה- VPS מסופקים על ידי צד שלישי, וזאת, לאחר ביצוע רישום ייעודי לקבלת השירותים באתר קבוצת FXCM העולמית. כפי המובהר לעיל, צד שלישי זה אינו צד קשור לקבוצת FXCM העולמית; הווה אומר: צד שלישי זה אינו בבעלות, בשליטה או בהפעלה של קבוצת FXCM העולמית או בבעלות או בשליטת החברה. בהתאם לכך, קבוצת FXCM העולמית או החברה, אינם מתחייבים לגבי השירותים המסופקים על ידי הצד שלישי. אגב כך, מובהר כי לקוחות החברה מוזמנים למצוא לעצמם ספק VPS אחר המתאים ביותר לצרכים שלהם. עוד יובהר, כי קיימים סיכונים משמעותיים ומגבלות הכרוכות בשימוש בשירותי ה- VPS. אנו מעודדים משתמשים עתידיים לבחון בקפידה את הסיכונים והמגבלות לפני השימוש וההרשמה באתר קבוצת FXCM העולמית. יצויין, כי כל הסכמה אשר תינתן במסגרת ההרשמה לקבלת השירותים הנ״ל כלפי קבוצת FXCM העולמית, תחול כהסכמה או ויתור על אחריות גם כלפי החברה. תנאי ההרשמה לשירותי ה- VPS כפופים לשינויים על פי שיקול דעתה הבלעדי של קבוצת FXCM העולמית, ולחברה אין ביחס לאלו כל עמדה או זכות או שיקול דעת.
1שירותי VPS חינם: השירות הינו חינם לכל לקוח שבחשבונו נפח המסחר המינימאלי הוא נפח מסחר חודשי של 500,000 דולר ומעלה בכל אחד משלושת החודשים הקודמים.
גודל הוראות במטה-טריידר4: המטה-טריידר4 של FXCM Israel מאפשרת הוראות מסחר עד 50 מיליון לכל היותר לעסקה. סוחרים יכולים לסחור עד 50 מיליון סך הכול עבור צמד מסוים. תוספת ייקור של 0.1 פיפס: FXCM Israel מוסיפה עמלת ייקור של 0.1 פיפסים למרווח עבור השימוש במטה-טריידר4. התוספת של 0.1 פיפס היא בנוסף לעמלת הייקור הרגילה שמוסיפה FXCM Israel למרווחים שהיא מקבלת מספקי הנזילות.