פרטים שצריך לדעת על מסחר בפורקס

Share on FacebookShare on LinkedIn

יש כמה דברים שעליך לדעת לפני שאתה מתחיל לסחור בפורקס. בתחנת המסחר שלך תוכל לקבל מידע עדכני על כל נכס ונכס, ומומלץ לעיין גם במדריך נכסי הפורקס.

שעות מסחר

שעות מסחר

אחד היתרונות הבולטים ביותר של מסחר בפורקס הוא הרציפות במסחר לאורך היממה. בשוק הפורקס אתה יכול לסחור 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע, בין יום שני ליום שישי, וזאת מאחר ששוק הפורקס מתנהל ברציפות לאורך היום במוקדי המסחר המרכזיים ברחבי העולם, מאסיה ואירופה ועד ארצות הברית..

 

גלגול

גלגול

גלגול (Rollover) היא הריבית המשולמת או הנגבית עבור אחזקת פוזיציה למשך הלילה. הזיכוי או החיוב על פוזיציה שהיתה פתוחה בסוף היום משוקללת ישירות במאזן החשבון שלך. מערכת המסחר מחשבת באופן אוטומטי את ריביות הגלגול.

 

דרישת בטחונות

דרישת בטחונות

בטחונות הם חלק מסוים מההון בחשבון שלך שעליך "להניח בצד" כפיקדון על מנת לפתוח עסקה. דרישות הבטחונות ומתעדכנות לפחות פעם בחודש, וזאת כדי לשקף את השינויים בשערי החליפין. תוכל לעקוב אחר הבטחונות הזמינים והבטחונות המנוצלים בתחנת המסחר שלך.

 

צמדי מטבעות

צמדי מטבעות

ב-FXCM אתה מקבל גישה לכמה מצמדי המטבעות הפופולאריים והנסחרים ביותר בעולם, ובהם ה-EUR/USD, ה-USD/JPY וה-EUR/JPY. לצד זאת, ברשימת המטבעות הזמינים למסחר תוכל למצוא מגוון רחב של צמדים אקזוטיים ממדינות רבות ברחבי העולם.