פרטים שצריך לדעת על מסחר בסחורות

Share on FacebookShare on LinkedIn

מאחר שהשוק נמצא בתנועה בלתי פוסקת, אתה יכול למצוא בתחנת המסחר מידע עדכני עבור כל מוצר ומוצר, תוכל גם לעיין בתקנון החברה.

עלויות מסחר

עלויות מסחר

בכל חשבונות FXCM, העלות של עסקאות על סחורות היא המרווח בלבד. בנוסף, הודות לתמחור העשרוני שלנו, אתה רואה תזוזות מחיר קטנות יותר, מה שהופך את התמחור ב-USOil, UKOil וה-NGas למדויק יותר.

 

דרישות בטחונות

דרישות בטחונות

מסחר ממונף1 על בסיס בטחונות מספק לך גישה רחבה יותר לשוק. דרישות הבטחונות משתנות ממוצר למוצר . בפלטפורמת המסחר שלך תוכל לראות את דרישות הבטחונות העדכניות על המוצרים השונים.

 

ריבית גלגול

ריבית גלגול

למוצרי אנרגיה כמו נפט וגז יש פקיעה, ועל כן על מוצרים אלה ריבית גלגול אינה חלה. לעומת זאת, זהב וכסף הינם מוצרי ספוט, ועל כן ריבית גלגול חלה על כל פוזיציה המוחזקת מעבר ל-17:00 שעון החוף המזרחיׁׁ (ET). (חצות שעון ישראל).

 

שעות מסחר

שעות מסחר

ב-FXCM, שעות המסחר על מוצרי האנרגיה מתבססות על השווקים שבהם נסחרים נכסי הבסיס. אתה יכול לפתוח ולסגור עסקאות במהלך שבוע המסחר, לפני נעילת המסחר השבועית ביום שישי.
ב-FXCM מוצרי המתכות נסחרים 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע2, עם הפסקה יומית בת שעה


פקיעה

פקיעה

חוזים על נפט וגז פוקעים מדי חודש, בדרך כלל יום לפני פקיעתו של החוזה של נכס הבסיס. לאור זאת, עליך לנהל את עסקאותיך על מוצרים אלה לפני פקיעת החוזים. מידע נוסף תוכל למצוא במדריך הפקיעות על חוזי הפרשים2.

 

1 פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר.
2למידע נוסף לחץ כאן