עדכון לסוחר 28.12.21

מחבר: FXCM ישראל   תאריך פרסום: 28/12/2021   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,

להלן שורה של עדכונים ספציפיים ליתרת חודש דצמבר 2021 וחודש ינואר 2022 הנוגעים לדרישות הבטחונות, מועדי פקיעה ושינויים בשעות מסחר בנכסי CFD.

כמו כן, תזכורת חשובה לסיכוני הביצוע המאפיינים את תקופת החגים והשינויים הצפויים בשעות המסחר במטבעות ובנכסי ה-CFD.

בהזדמנות זו, בפתחה של שנה אזרחית חדשה, נרצה לאחל לכם שנת מסחר מוצלחת. אנחנו כאן לשירותכם.

שינויים בדרישת הבטחונות

כמדי חודש, במהלך סוף השבוע האחרון לאותו חודש, מתבצע עדכון אוטומטי של דרישת הבטחונות על מטבעות והנכסים השונים הזמינים למסחר ב-FXCM.

לשינויים בדרישת הבטחונות הצפויים, לחץ כאן>>>
לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה, לחץ כאן>>>

*נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני FXCM עשויה להחליט על שינוי ברמות הבטחונות, והודעה על כך תישלח ללקוחות לקראת מועד ביצוע השינוי בהתראה קצרה או ללא התראה כלל, תוך הוצאת עדכון ודיווח פומבי באמצעות מערכת מגנ"א.

שינויים וסיכוני ביצוע בתקופת החגים

במהלך חודש ינואר יחולו מספר שינויים בשעות המסחר והפעילות הרגילות – נא ראו הפירוט שלהלן, בנוגע לשינויים:
ראש השנה האזרחית
נבקש להביא לתשומת ליבכם, בין ה-31 בדצמבר ועד ל-2 בינואר 2022 לרגל ראש השנה האזרחית, יחולו השינויים והסיכונים הבאים: לצפייה בשינויים בשעות המסחר בנכסי הפורקס וה-CFD בחג המולד ובראש השנה האזרחית, לחץ כאן>>>

כמו כן, ומכיוון שFXCM ישראל מספקת ללקוחותיה גם תמיכה טכנית מחוץ לשעות הפעילות הרגילות באמצעות FXCM העולמית, נבקש לציין כי שירותי תמיכה אלו יהיו סגורים בתקופת ראש השנה האזרחית הרגילות.

יום מרטין לותר קינג
ביום שני ה- 17/01/2022 יחול יום מרטין לותר קינג. במועד זה, יחולו שינויים בשעות המסחר בנכסי CFD. לצפייה בשינויים בשעות המסחר בנכסי ה-CFD, לחץ כאן>>>

תשומת ליבכם, בתקופת החגים המפורטים לעיל ובפרט בתקופה הסמוכה לראש השנה האזרחית, צפוייה נזילות נמוכה מאוד בשווקים הבינלאומיים, המגדילה את סיכוני הביצוע. זכרו כי נזילות נמוכה עשויה, בין היתר, להוביל לתנודתיות חריגה במחירי מכשירים פיננסים בשוק ולתופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע. אנו ממליצים לסוחרים לנקוט במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

מידע אודות ריביות גלגול

תשומת ליבכם, בתקופה זו, עשויים לחול שינויים בגובה עמלות החזקת העסקאות הפתוחות (ריביות הגלגול) והחיובים או הזיכויים בגין אלו עשויים להיות גבוהים מהרגיל (בשל כלל הסיכונים המפורטים לעיל).

בנוסף, בחלק מהמכשירים עשויים לחול שינויים נוספים במועדי גביית ריביות הגלגול כתוצאה מחישוב מקדים של ריביות הגלגול בגלל ימי החגים (כלומר חישוב החיוב/הזיכוי ייערך בגין החזקת עסקה פתוחה במשך יותר מיום מסחר אחד).

על כן, מומלץ להתעדכן לגבי מועדי החיוב המעודכנים וכן לגבי רמות הריביות בימים אלו. ניתן להתעדכן באתר שלנו ובמערכת המסחר.

– טבלת לו"ז ריביות הגלגול החודשי מתעדכנת מדי תחילתו של כל חודש קלנדרי. בהתאם לכך, הלינק הנ"ל יתעדכן אוטומטית עבור החודש העוקב בתחילתו. לצפייה בלו"ז ריביות גלגול החודשי, לחץ כאן>>>

– לצפייה בלו"ז ריביות גלגול יומיות, לחץ כאן>>>

מועדי פקיעות לחוזים

להלן מועדי הפקיעה ב- FXCM על חוזי ההפרשים לחודש ינואר – מרץ 2022. פירוש הדבר כי עם נעילת המסחר בניו-יורק בשעה 17:15 שעון ניו יורק* בתאריכים אלה ייסגרו כל הפוזיציות הפתוחות על נכסים אלה על פי מחיר הקנייה-מכירה באותה השעה.

*שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון ניו יורק

חודש החוזה

סחורה

תאריך פקיעה ב-FXCM Israel

פברואר 2022

UKOIL

29/12/2021

ינואר 2022

SOYF

29/12/2021

פברואר 2022

USOIL

19/01/2022

פברואר 2022

NGAS

25/01/2022

מרץ 2022

UKOIL

28/01/2022

במידה והנך מעוניין, ניתן לפתוח את העסקאות מחדש לאחר מועד הפקיעה. לפרטים על מועדי הפקיעה של החוזים החודשיים על כל הנכסים בשנים 2022 לחץ כאן>>>
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: