עדכון לסוחר 28.10.20

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 11/11/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

להלן הודעה חשובה בנוגע לעדכון דרישות בטחונות לקראת הבחירות בארצות הברית ועדכון בטחונות חודשי לחודש נובמבר.

העלאת בטחונות חודשיים, ולקראת הבחירות בארצות הברית

ב-3 בנומבר, יום שלישי בשבוע הבא, יתקיימו הבחירות בארצות הברית. אירוע משמעותי זה עשוי להגביר את התנודתיות בשוק ולגרום למחסור בנזילות הזמינה.

אי לכך, כדי למתן את הסיכונים, FXCM ישראל תעלה את דרישות הבטחונות עבור נכסים רלוונטים. השינויים בדרישת הבטחונות יתבצעו ביום שישי, ה-30/10/2020, החל מהשעה 12pm שעון החוף המזרחי (18:00 שעון ישראל).

לתשומת לבך, לפני, לאחר ובמהלך אירועי סיכון תיתכן תנודתיות גבוהה, חוסר נזילות ונפחי מסחר נמוכים, אשר עשויים להוביל לסיכוני ביצוע ותופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע.

*לאחר הבחירות FXCM ישראל תבצע הערכה מחודשת לעדכון בדרישת הבטחונות בהתאם לתנאי השוק.

שים לב: במקביל, כמדי חודש, במהלך סוף השבוע האחרון לאותו חודש, מתבצע עדכון אוטומטי של דרישת הבטחונות על מטבעות והנכסים השונים הזמינים למסחר ב-FXCM.

בסוף החודש הנוכחי צפויים שינויים בדרישות הבטחונות על הנכסים הבאים: WHEATF, SOYF, BUND וצמדי ה-GBP.

עדכון הבטחונות הקשור לבחירות בארצות הברית ועדכון הבטחונות החודשי יתבצעו ביחד.

לפירוט השינויים החודשיים בדרישות הבטחונות, ואלה הקשורים לבחירות בארצות הברית, לחץ כאן.

לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה לחץ כאן

*נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני FXCM עשויה להחליט על שינוי ברמות הבטחונות, והודעה על כך תישלח ללקוחות לקראת מועד ביצוע השינוי בהתראה קצרה או ללא התראה כלל, תוך הוצאת עדכון ודיווח פומבי באמצעות מערכת מגנ"א.

דרישת הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: