עדכון לסוחר 26.10.20

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 27/10/2020   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

עדכונים לסוחר לחודש נובמבר 2020: דרישת בטחונות לקראת הבחירות בארצות הברית, מועדי פקיעה ושינויים בשעות מסחר body { font-family:Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:14px; } p, .mce-table-button { direction: rtl; text-align: right; }

סוחר יקר,  

להלן שורה של עדכונים ספציפיים לחודש נובמבר 2020 הנוגעים לדרישות הבטחונות, מועדי פקיעה ושינויים בשעות מסחר בנכסי CFD, עדכון בטחונות לקראת הבחירות בארצות הברית וכן עדכונים שוטפים.

העלאת בטחונות חודשיים, ולקראת הבחירות בארצות הברית

ב-3 בנובמבר, יום שלישי בשבוע הבא, יתקיימו הבחירות בארצות הברית. אירוע משמעותי זה עשוי להגביר את התנודתיות בשוק ולגרום למחסור בנזילות זמינה.

אי לכך, כדי למתן את הסיכונים, FXCM ישראל תעלה את דרישות הבטחונות עבור נכסים רלוונטים. השינויים בדרישת הבטחונות יתבצעו ביום שישי, ה-30/10/2020, החל מהשעה 12pm שעון החוף המזרחי (18:00 שעון ישראל).

לתשומת לבכם, לפני, לאחר ובמהלך אירועי סיכון תיתכן תנודתיות גבוהה, חוסר נזילות ונפחי מסחר נמוכים, אשר עשויים להוביל לסיכוני ביצוע ותופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע.

*לאחר הבחירות FXCM ישראל תבצע הערכה מחודשת לעדכון בדרישת הבטחונות בהתאם לתנאי השוק.

במקביל, כמדי חודש, במהלך סוף השבוע האחרון לאותו חודש, מתבצע עדכון אוטומטי של דרישת הבטחונות על מטבעות והנכסים השונים הזמינים למסחר ב-FXCM.

בסוף החודש הנוכחי צפויים שינויים בדרישות הבטחונות על הנכסים הבאים: WHEATF, SOYF, BUND וצמדי ה-GBP.

עדכון הבטחונות הקשור לבחירות בארצות הברית ועדכון הבטחונות החודשי יתבצעו ביחד.

לפירוט השינויים החודשיים בדרישות הבטחונות, ואלה הקשורים לבחירות בארצות הברית, לחץ כאן.

לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה לחץ כאן

*נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני FXCM עשויה להחליט על שינוי ברמות הבטחונות, והודעה על כך תישלח ללקוחות לקראת מועד ביצוע השינוי בהתראה קצרה או ללא התראה כלל, תוך הוצאת עדכון ודיווח פומבי באמצעות מערכת מגנ"א.

דרישת הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך.

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.

מועדי פקיעות לחוזים

להלן מועדי הפקיעה ב-FXCM על חוזי ההפרשים לחודשי דצמבר 2020-ינואר 2021. פירוש הדבר כי עם נעילת המסחר בניו-יורק בשעה 17:15 שעון ניו יורק* בתאריכים אלה ייסגרו כל הפוזיציות הפתוחות על נכסים אלה על פי מחיר הקנייה-מכירה באותה השעה.

מסחר בניו-יורק בשעה 17:15 שעון ניו יורק* בתאריכים אלה ייסגרו כל הפוזיציות הפתוחות על נכסים אלה על פי מחיר הקנייה-מכירה באותה השעה.

*שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון ניו יורק

חודש החוזה

סחורה

תאריך פקיעה ב-FXCM Israel

נובמבר 2020

NGAS

26/10/2020

נובמבר 2020

SOYF

29/10/2020

דצמבר 2020

UKOIL

29/10/2020

דצמבר 2020

USOIL

19/11/2020

דצמבר 2020

NGAS

23/11/2020

דצמבר 2020

COOPER

27/11/2020

דצמבר 2020

WHEATF

27/11/2020

דצמבר 2020

CORNF

27/11/2020

דצמבר 2020

UKOIL

27/11/2020

 

במידה והנך מעוניין, ניתן לפתוח את העסקאות מחדש לאחר מועד הפקיעה.

לפרטים על מועדי הפקיעה של החוזים החודשיים על כל מוצרי האנרגיה בשנים 2019-2020, לחץ כאן>>>

לפרטים על מועדי הפקיעה של מוצרי המדדים, לחץ כאן.

שינויים בשעות המסחר בנכסי CFD בשל חגים ומועדים

בין ה-25-27/11/2020 יחול חג ההודיה, ובשל כך יחולו שינויים בשעות המסחר בחלק מנכסי ה-CFD. פירוט השינויים יימסר במהלך חודש נובמבר.

סיכוני ביצוע סביב חגים ומועדים בארץ ובעולם 

 

לתשומת לבכם, לפני, לאחר ובמהלך ימי חג ומועדים בארץ ובעולם תיתכן תנודתיות גבוהה, חוסר נזילות ונפחי מסחר נמוכים, אשר עשויים להוביל לתופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע. כמו כן, עלויות החזקת עסקה לילית, המגולמת בריביות גלגולעשויות להשתנות במידה רבה ואף להתייקר משמעותית. אנו מציעים לכלל הלקוחות להתעדכן בלוח החגים והמועדים בעולם בהתאם בהתאם לנכסי הבסיס הנסחרים בחשבון המסחר שלהם.

שינויים בשעות המסחר בנכסי CFD המעבר לשעון חורף 

שימו לב, בשל העובדה כי בישראל ובאירופה התבצע המעבר לשעון חורף ואילו בארצות הברית המעבר יתבצע רק ב-1 בנובמבר, ישנם שינויים בשעות המסחר היומיות בנכסי ה-CFD ביחס לשעון GMT.

לשינויים בשעות המסחר על הנכס BUND, לחץ כאן>>>

לשינויים בשעות המסחר ביתר נכסי ה-CFD, לחץ כאן>>>

 

מידע אודות ריביות גלגול 

לצפייה בטבלת ריביות גלגול יומי, לחץ כאן>>>

לצפייה בלו"ז ריביות גלגול החודשי, לחץ כאן>>>

לתשומת לבך,

מבלי לגרוע מכלל העדכונים הספציפיים לעיל, חשוב לנו לציין כי בקרות אירוע או אירועיי שוק קיצוני/ים אשר עשוי/ים לגרום לתנודתיות ו/או למחסור בנזילות בנכסים רלווטיים, FXCM תהא רשאית לשנות סביב אותו אירוע כאמור את רמות הבטחונות, ואף להטיל מגבלות מסחר, בחלק מהנכסים, וזאת כדי למתן את הסיכונים, גם עבורך הסוחר.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: