עדכון לסוחר 20.12.21

מחבר: FXCM ישראל   תאריך פרסום: 20/12/2021   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,

להלן תזכורת חשובה לסיכוני הביצוע המאפיינים את תקופת החגים והשינויים הצפויים בשעות המסחר במטבעות ובנכסי ה-CFD.

סיכוני ביצוע בתקופת החגים

נבקש להביא לתשומת ליבכם כי בתאריכים 24-26 בדצמבר (בסמיכות לחג המולד, במהלך החג ולאחריו), ובין ה-31 בדצמבר ועד ל-2 בינואר 2022 לרגל ראש השנה האזרחית, יחולו השינויים והסיכונים הבאים:

• תחילה, תשומת ליבכם כי יחולו שינויים בשעות המסחר בפורקס ובנכסי CFD. משרדי FXCM ישראל המספקים תמיכה ללקוחותינו יפעלו כסדרם לפי שעות הפעילות הרגילות. יחד עם זאת, תשומת ליבכם עשויים לחול שינויים בתמיכה הטכנית מחוץ לשעות הפעילות של FXCM ישראל, במסגרת שירות הלקוחות של FXCM העולמית.
לצפייה בשינויים בשעות המסחר בנכסי הפורקס וה-CFD בחג המולד ובראש השנה האזרחית, לחץ כאן>>>.

• שנית, תשומת ליבכם, בתקופה הסמוכה לחג המולד ועד לאחר ראש השנה האזרחית, צפוייה נזילות נמוכה מאוד בשווקים הבינלאומיים, המגדילה את סיכוני הביצוע. זכרו כי נזילות נמוכה עשויה, בין היתר, להוביל לתנודתיות חריגה במחירי מכשירים פיננסים בשוק ולתופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע. אנו ממליצים לסוחרים לנקוט במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

מידע אודות ריביות גלגול

תשומת ליבכם, בתקופה זו, עשויים לחול שינויים בגובה עמלות החזקת העסקאות הפתוחות (ריביות הגלגול) והחיובים או הזיכויים בגין אלו עשויים להיות גבוהים מהרגיל (בשל כלל הסיכונים המפורטים לעיל).

בנוסף, בחלק מהמכשירים עשויים לחול שינויים נוספים במועדי גביית ריביות הגלגול כתוצאה מחישוב מקדים של ריביות הגלגול בגלל ימי החגים (כלומר חישוב החיוב/הזיכוי ייערך בגין החזקת עסקה פתוחה במשך יותר מיום מסחר אחד).

על כן, מומלץ להתעדכן לגבי מועדי החיוב המעודכנים וכן לגבי רמות הריביות בימים אלו. ניתן להתעדכן באתר שלנו ובמערכת המסחר.

– טבלת לו"ז ריביות הגלגול החודשי מתעדכנת מדי תחילתו של כל חודש קלנדרי. בהתאם לכך, הלינק הנ"ל יתעדכן אוטומטית עבור החודש העוקב בתחילתו. לצפייה בלו"ז ריביות גלגול החודשי, לחץ כאן>>>

– לצפייה בלו"ז ריביות גלגול יומיות, לחץ כאן>>>

מועדי פקיעות לחוזים

להלן מועדי הפקיעה ב- FXCM על חוזי ההפרשים לחודש ינואר 2022. פירוש הדבר כי עם נעילת המסחר בניו-יורק בשעה 17:15 שעון ניו יורק* בתאריכים אלה ייסגרו כל הפוזיציות הפתוחות על נכסים אלה על פי מחיר הקנייה-מכירה באותה השעה.

*שעון ישראל הינו +7 שעות ביחס לשעון ניו יורק

חודש החוזה

סחורה

תאריך פקיעה ב-FXCM Israel

ינואר 2022

NGAS

27/12/2021

פברואר 2022

UKOIL

29/12/2021

ינואר 2022

SOYF

29/12/2021

במידה והנך מעוניין, ניתן לפתוח את העסקאות מחדש לאחר מועד הפקיעה. לפרטים על מועדי הפקיעה של החוזים החודשיים על כל הנכסים בשנים 2021 לחץ כאן>>>
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: