עדכון לסוחר 15.10.19

מחבר: FXCM ישראל   תאריך פרסום: 15/10/2019   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,

תשומת ליבך, לעדכונים נוספים (שינויים) הנוגעים לדרישות הבטחונות אשר ייערכו בסוף השבוע הקרוב, ועדכון בדבר שעות פעילות משרדנו במהלך החגים (נא ראו בנוסף, תזכורת לגבי סיכוני הביצוע* בתקופת החגים).

עדכוני בטחונות על רקע הברקזיט

בשבועיים הקרובים צפויים להימשך הדיוניים בין בריטניה לבין האיחוד האירופי לגבי אופן יציאתה של בריטניה מן האיחוד (ככל הנראה ביום ה- 31 לאוקטובר 2019). התהליך המתואר עשוי להגביר את התנודתיות בשוק ו/או לגרום למחסור בנזילות הזמינה, בכל צמדי ה- GBP. על כן, כדי למתן את הסיכונים FXCM מעלה את דרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג השונים. עדכון הבטחונות יתבצע במהלך יום שישי הקרוב , ה-18/10/19 (החל מהשעה 21:00, שעון ישראל, ועד לנעילת שבוע המסחר).

לשינויים הצפויים בדרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג, לחץ כאן.

לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה לחץ כאן 

דרישת הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך.

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.

שעות הפעילות של משרדי FXCM ישראל בתקופת החגים

תאריך

חג

שעות פעילות

15-17/10/2019

(ימים שלישי-חמישי) חול המועד

09:00-17:00

18/10/2019

(יום שישי) חול המועד

09:00-13:00

20/10/2019

ערב סוכות ב'

09:00-12:00

21/10/2019

שמחת תורה

המשרד סגור

טלפון לחדר עסקאות- לצורך ניהול עסקאות טלפוניות ניתן ליצור קשר למוקד חדר עסקאות אשר פתוח 24 שעות ביממה בכל ימי המסחר, בטלפון 03-5101317 שלוחה 3 או לחייג ישירות לחדר העסקאות בטלפון 0722510485. (עלות שיחה מקומית). שימו לב, עליכם להצטייד במספר החשבון שלך.

*סיכוני ביצוע בתקופת החגים בישראל

שים לב: בתקופת החגים בישראל הנזילות במסחר בצמד המטבעות USD/ILS עשויה להיות נמוכה מאוד, בשל הירידה האופיינית בנפחי המסחר בתקופות חג עבור מכשיר פיננסי זה. נזילות נמוכה מגדילה את סיכוני ביצוע, ועל כן אנו ממליצים לסוחרים לנהוג במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם. סיכוני ביצוע בשל נזילות נמוכה, מאופיינים בין היתר, במרווחים גבוהים ו/או בציטוטים חריגים עבור מכשיר פיננסי ספציפי.

בנוסף, בתקופה זו גם העמלות בגין החזקת עסקאות פתוחות (Rollover) מושפעות מהנזילות הנמוכה בשווקים ועל כן ייתכנו חיובים וזיכויים גבוהים מהרגיל. ניתן לבדוק בכל עת את החיובים והזיכויים הצפויים מידי יום בכל מכשיר פיננסי בחלון ציטוטי המחיר במערכת המסחר ובאתר החברה.

**נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני אשר עשוי לגרום לתנודתיות ו/או למחסור בנזילות בנכסים רלווטיים, FXCM תהא רשאית לשנות סביב אותו אירוע כאמור את רמות הבטחונות בחלק מהנכסים, וזאת כדי למתן את הסיכונים, גם עבורך הסוחר. בקרות אירוע שוק קיצוני עשויים להיות עדכונים נוספים בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת. במקרה כאמור, החברה תוציא דיווח עם עדכון הבטחונות שייערך בהתראה קצרה מן הרגיל.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: