עדכון לסוחר 06.09.21

מחבר: FXCM ישראל   תאריך פרסום: 06/09/2021   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,

להלן עדכון בנוגע לעדכון דרישת הבטחונות על ה-NGAS, ה-UKOIL וה-USOIL.

ברצוננו להודיע כי בשל תנועת מחיר חריגה בשבוע שעבר בנכסי הבסיס, FXCM ישראל תבצע עדכון בדרישת הבטחונות על ה-NGAS, ה-UKOIL וה-USOIL. עדכון הבטחונות יתבצע במהלך הפסקת השוק לאחר יום המסחר ביום חמישי (בערך 00:00 שעון ישראל מקומי).

סחורה

לפני העדכון

לאחר עדכון

NGAS

24.00

28.8

UKOIL

38.50

44.8

USOIL

38.50

44.8

לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה לחץ כאן>>>

החברה תמשיך ותבצע הערכות סיכונים ולאור ההתפתחויות ייתכן כי החברה תחליט על שינויים נוספים ברמת הבטחונות הנדרשות למסחר.

*דרישת הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך.

תשומת ליבכם, בקרות אירוע שוק קיצוני כאמור, עדכונים נוספים עשויים להיות מופצים בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת, אך החברה תוציא דיווח עם עדכון הבטחונות החדש (זה שייערך בהתראה קצרה מן הרגיל).

טלפון לחדר עסקאות- לצורך ניהול עסקאות טלפוניות ניתן ליצור קשר למוקד חדר עסקאות אשר פתוח 24 שעות ביממה בכל ימי המסחר, בטלפון 072-2510485. (עלות שיחה מקומית). שימו לב, עליכם להצטייד במספר החשבון שלך.

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: