עדכון לסוחר 06.03.19

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 06/03/2019   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,

בין ה-12-14 במרץ, 2019, צפויות בפרלמנט הבריטי מספר הצבעות גורליות הקשורות לתוכנית הפרישה מהאיחוד האירופי (הברקזיט). אירועים רבי-משמעות אלה עשויים להגביר את התנודתיות בשוק ו/או לגרום למחסור בנזילות הזמינה. על כן, כדי למתן את הסיכונים FXCM מעלה את דרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג השונים. עדכון הבטחונות יתבצע במהלך יום שני הקרוב, ה-11/03/19.

לשינויים הצפויים בדרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג, לחץ כאן.

שים לב, עדכונים נוספים בדרישות הבטחונות עשויים להתבצע בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת כלל בהתאם להתפתחויות, וזאת ככל שיחולו שינויים במועד ההצבעה או בפרסום תוצאות ההצבעה או באם יועלו הצעות הצבעה נוספות במועדים נוספים.

יש להביא בחשבון את סיכוני המסחר הכרוכים באירועי שוק כלכליים או פוליטיים מסוג זה בשווקי הבסיס של מוצרי המט"ח וה-CFD ש-FXCM מציעה למסחר. כאמור, ייתכנו שינויים ותנודתיות גבוהה בשל חוסר נזילות ונפחי מסחר נמוכים, אשר עשויים לבוא לידי ביטוי גם בתופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע.
על כן, במועדים הנ"ל ובסמוך להם, אנו ממליצים לסוחרים לנהוג במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

כמו כן, במידה ותתבטלנה או תידחנה, ההצבעות לקראת המועד שצוין, החברה יכולה להחליט על ביטול השינוי בדרישת הבטחונות ולשמור את התנאים הנוכחיים (הקיימים טרם השינוי שבדיוור זה), ולכן מומלץ לעקוב לאחר עדכוני החברה באמצעות המיילים או באתר הבית של החברה.

דרישות הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך. 

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: