עדכון לסוחר 05.12.19

מחבר: FXCM ישראל   תאריך פרסום: 05/12/2019   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

להלן תזכורת חשובה לקראת עדכוני דרישת בטחונות על רקע הבחירות בבריטניה, וברצוננו ליידעך באשר לשינויים הצפויים בשעות המסחר במטבעות ובנכסי ה-CFD ובאשר לסיכוני הביצוע המאפיינים את תקופת החגים.

עדכוני בטחונות על רקע הבחירות בבריטניה

בתאריך ה-12/12/2019 ייערכו בחירות בבריטניה, לאחר שהפרלמנט החליט על פיזורו, אירוע משמעותי זה עשוי להגביר את התנודתיות בשוק ו/או לגרום למחסור בנזילות הזמינה, בכל צמדי ה- GBP. על כן, כדי למתן את הסיכונים FXCM מעלה את דרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג השונים. עדכון הבטחונות יתבצע במהלך יום שלישי, ה-10/12/19 (החל מהשעה 16:00 GMT).

לדרישת הבטחונות על צמדי השטרלינג, לחץ כאן.

כמו כן, לדרישת הבטחונות המלאה נא ראו באתר החברה לחץ כאן

*נציין כי בקרות אירוע שוק קיצוני אשר עשוי לגרום לתנודתיות ו/או למחסור בנזילות בנכסים רלווטיים, FXCM תהא רשאית לשנות סביב אותו אירוע כאמור את רמות הבטחונות בחלק מהנכסים, וזאת כדי למתן את הסיכונים, גם עבורך הסוחר. בקרות אירוע שוק קיצוני עשויים להיות עדכונים נוספים בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת. במקרה כאמור, החברה תוציא דיווח עם עדכון הבטחונות שייערך בהתראה קצרה מן הרגיל.

כדי להגדיל את הבטחונות הזמינים שלך, באפשרותך להפקיד כספים במטרה להגדיל את ההון שלך או לצמצם גובה החשיפה בפוזיציות הפתוחות על ידי הקטנת גודלם.

לפרטים נוספים על אמצעי הפקדה לחשבון המסחר, לחץ כאן.

שינויים בשעות המסחר בכלל הנכסים בחג המולד ובראש השנה האזרחית

בתאריכים 24-25 בדצמבר לרגל חג המולד, ובין ה-30 בדצמבר ועד ל-2 בינואר 2020 לרגל ראש השנה האזרחית, יחולו שינויים בשעות המסחר בפורקס ובנכסי CFD וכן בשעות הפעילות של שירות הלקוחות של FXCM העולמית.

לצפייה בשינויים בשעות המסחר בנכסי הפורקס וה-CFD בחג המולד ובראש השנה האזרחית, 

לחץ כאן>>> 

לפרטים על לוח שעות מסחר ומועדי חופשות במכשירים פיננסיים, לחץ כאן>>>

סיכוני ביצוע בתקופת החגים 

שים לב: בתקופה שבין חג המולד לראש השנה האזרחית צפויה הנזילות בשווקים להיות נמוכה מאוד בשל הירידה האופיינית בנפחי המסחר בתקופה זו. נזילות נמוכה מגדילה את סיכוני ביצוע, ועל כן אנו ממליצים לסוחרים לנהוג במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

בנוסף, בתקופה זו גם העמלות בגין החזקת עסקאות פתוחות (Rollover) מושפעות מהנזילות הנמוכה בשווקים ועל כן ייתכנו חיובים וזיכויים גבוהים מהרגיל. ניתן לבדוק בכל עת את החיובים והזיכויים הצפויים מידי יום בכל מכשיר פיננסי בחלון ציטוטי המחיר במערכת המסחר ובאתר החברה.

מידע אודות ריביות גלגול

לצפייה בטבלת ריביות גלגול יומי, לחץ כאן>>>

לצפייה בלו"ז ריביות גלגול החודשי, לחץ כאן>>>
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: