עדכון דרישות הבטחונות לקראת ההצבעה בבריטניה על אישור הברקזיט

מחבר: FXCM   תאריך פרסום: 07/01/2019   לקטגוריה: עדכון לסוחר FXCM ישראל  -  לכל הקטגוריות
Share on FacebookShare on LinkedIn

סוחר יקר,  

ביום שני, ה-14 בינואר, 2018, תיערך בפרלמנט בבריטניה הצבעה על אישור הסכם הפרישה מהאיחוד האירופי. אירוע רב-משמעות זה עשוי להגביר את התנודתיות בשוק ולגרום למחסור בנזילות הזמינה. על כן, כדי למתן את הסיכונים FXCM מעלה את דרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג השונים. עדכון הבטחונות יתבצע במהלך סוף השבוע הקרוב, לאחר נעילת שבוע המסחר. 

לשינויים הצפויים בדרישות הבטחונות בצמדי השטרלינג, לחץ כאן.

שים לב, עדכונים נוספים בדרישות הבטחונות עשויים להתבצע בהתראה קצרה מהרגיל או ללא התראה מוקדמת כלל בהתאם להתפתחויות. מן האפשר שיחולו שינויים במועד ההצבעה או בפרסום תוצאות ההצבעה ולכן קיים צפי לתנודתיות גבוהה מהרגיל סביב ההכרזות הצפויות.

יש להביא בחשבון את סיכוני המסחר הכרוכים באירועי שוק כלכליים או פוליטיים מסוג זה בשווקי הבסיס של מוצרי המט"ח וה-CFD ש-FXCM מציעה למסחר. ייתכנו שינויים בשעות המסחר ותנודתיות גבוהה בשל חוסר נזילות ונפחי מסחר נמוכים, העשויים לבוא לידי ביטוי בתופעות מסחר כמו התרחבות מרווחים, פערי מחירים (Gapping) וזליגות מחירי ביצוע.
על כן, במועדים אלה, אנו ממליצים לסוחרים לנהוג במשנה זהירות ולנהל את עסקאותיהם בהתאם.

כמו כן, במידה ותתבטל ההצבעה לקראת המועד שצוין ולפני נעילת השווקים בסוף השבוע, החברה יכולה להחליט על ביטול השינוי בדרישת הבטחונות ולשמור את התנאים הנוכחיים, ולכן מומלץ לעקוב לאחר עדכוני החברה באמצעות המיילים או באתר הבית של החברה.

דרישות הבטחונות העדכניות (ליחידת מסחר של 1,000 דולר) מוצגות בחלון הציטוטים הפשוטים בתחנת המסחר של FXCM. אנא הקפד לעקוב אחר הבטחונות הזמינים שלך, וזאת כדי לוודא כי הם מעל רמת האפס. אנחנו ממליצים כי הבטחונות הזמינים יהיו בשיעור של לפחות 80% מההון בחשבון שלך. 
סקירות נוספות בנושא עדכון לסוחר FXCM ישראל

אולי יעניין אותך גם: