הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

ספקי הנזילות של קבוצת FXCM

FXCM טריידינג בע"מ משתמשת בספקי הנזילות של קבוצת FXCM הבינלאומית מכוח השימוש בפלטפורמה של קבוצת  FXCM.

מי הם ספקי הנזילות של קבוצת FXCM?

ספקי הנזילות של קבוצת FXCM כוללים בנקים בינלאומיים, מוסדות פיננסיים, ברוקרים מובילים ועושי שוק אחרים. נכון להיום, בין ספקי הנזילות של קבוצת FXCM נמנים, בין היתר: Barclays Bank, PLC – Citadel Securities LLC – Citibank N.A. – Deutsche Bank AG – Jefferies Financial Services, Inc. – FASTMATCH INC – XTX Markets Limited – UBS AG – and Morgan Stanley & Co., LLC. כמו כן, ל-FXCM יש מספר ספקי נזילות שמזרימים ציטוטי מחיר דרך רשת התקשורת האלקטרונית FastMatch.

איך פועלת התחרות בין ספקי הנזילות?

כל ספק נזילות מזרים באמצעות מערכת ישירה מחירי קנייה ומכירה ל-קבוצת FXCM. מנוע המחירים של קבוצת FXCM בוחר את מחיר הקנייה ואת מחיר המכירה הטובים ביותר בהתאם לפקודה שניתנה ותנאיה, מה שמביא למרווח המצומצם ביותר מבין הציטוטים שהתקבלו. לכך מוסיפה קבוצת FXCM עמלת ייקור (Mark-Up) והמחיר הסופי מוצג בפלטפורמת המסחר.

FXCM - ספקי הנזילות של חברת פורקס

מלבד המחירים הטובים ביותר, ספקי הנזילות גם מדרגים את מחיריהם האינדיקטיביים, שיעור דחיית ההוראות שלהם, מרווחים, מחירים מצוטטים, ומידת ההשהיה (Latency). ספקי הנזילות עם המחירים ואיכות הביצוע הטובים ביותר זוכים לבצע יותר הוראות, ואילו ספקי הנזילות עם הביצועים הירודים יותר נדחקים אחורה בתור או מוסרים לחלוטין מהפלטפורמה. הסטנדרטים הגבוהים שחברת הפורקס קבוצת FXCM מציבה בפני ספקי הנזילות שלה מאפשרים לה לספק ללקוחותיה את חוויית המסחר הטובה ביותר.

מה רואים ספקי הנזילות?

כאשר סוחר מציב הוראה באמצעות מערכת ההעברה הישירה של קבוצת FXCM, הוראה זהה נשלחת מ-קבוצת FXCM לספק הנזילות שמספק את המחיר הטוב ביותר. לדוגמה, הוראת הקנייה בדוגמה למעלה תישלח לספק נזילות מס' 2. עבור ספק הנזילות, כל ההוראות מופיעות כהוראת שוק מ-קבוצת FXCM ללא פרטים על הסוחר. מאחר שהסטופ, הלימיט והוראות הכניסה שלך מוסתרים מספק הנזילות, אנחנו יוצרים סביבה נטולת מניפולציות מחיר. אם להוסיף לכך את מדיניות ללא ציטוט-מחדש אנחנו מספקים לך את האפשרות לסחור באופן בטוח בכל תנאי השוק, גם במהלך פרסומי חדשות.


אזהרת ביצוע: FXCM מהווה צד נגדי בכל עסקה. קבוצת FXCM מקבצת מחירי קנייה ומכירה ממאגר של ספקי נזילות והיא הצד הנגדי הסופי במסחר בפורקס/חוזי הפרשים בפלטפורמת המסחר של FXCM שבאמצעותה מתכסה החברה הישראלית. הערה: ישנם יחסים חוזיים בין ספקי נזילות לבין קבוצת FXCM, אשר מצדה מספקת טכנולוגיה ותמחור לישויות המסונפות לקבוצה.
קבוצת FXCM משתמשת בשירותיה של חברת Jefferies Financial Services Inc (JFSI) כברוקר ראשי במסחר בפורקס וכספק מחירים עבור מסחר בפורקס. קבוצת FXCM משלמת ל- JFSIעמלה בגין שירותי הברוקראז' שהיא מספקת. התאגיד Leucadia National מחזיק בבעלות על FXCM ו-JFSI.