הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

תחנת המסחר – Web

ציטוטים וביצוע

המסחר בשוק המט"ח מתנהל ללא הפסק – 24 שעות ביום, 5 ימים בשבוע – מסביב לעולם. כדי להבטיח שתהיה מחובר כל העת לשוק, גרסת הרשת של תחנת המסחר מספקת לך בזמן אמת, באופן שוטף וללא תשלום, נתונים חיים מהשוק. כמו כן, אצלנו ב-FXCM Israel תוכל לבצע עסקאות במתכונת ללא דסק מסחר.

נתונים בזמן אמת

פלטפורמת הרשת של תחנת המסחר מציגה נתוני שוק בזמן אמת. אינך צריך להמתין דקות ארוכות בין עדכון לעדכון של ציטוטי המחיר והגרפים – הם מתעדכנים באופן אוטומטי כל העת. הודות לכך, אתה יכול לדעת בכל רגע ורגע את מצב השוק, יתרון משמעותי המאפשר לך ולשאר הסוחרים לקבל החלטות מושכלות ולהיכנס ולצאת מהשוק במהירות.
 
נתוני שוק בזמן אמת מוצגים בתחנת המסחר בחינם.

ביצוע עסקאות מהימן

בתחנת המסחר שלנו תוכל לבצע עסקאות במתכונת ללא דסק מסחר המאפשרת לך לקבל ציטוטי מחירים תחרותיים המסופקים על ידי שורה ארוכה של ספקי נזילות. בין ספקי הנזילות של FXCM Israel נכללים בנקים בינלאומיים, מוסדות פיננסיים, ברוקרים מובילים ועושי-שוק נוספים.
 
ציטוטי המחיר התחרותיים מאפשרים לנו בFXCM Israel לספק ללקוחותינו מרווחים תחרותיים ומצומצמים אשר מוזילים עבורך את עלויות העסקאות.
1מרווחים אופייניים בתחנת המסחר של FXCM Israel
 

EUR/USD

אירו - דולר
2.5

GBP/USD

שטרלינג - דולר
2.7

USD/JPY

דולר - ין
2.3

USD/CHF

דולר - פרנק
2.3

EUR/GBP

אירו - שטרלינג
2.6
 
יתרון נוסף של מתכונת הביצוע ללא דסק מסחר הוא המהימנות והמהירות שלה. הוראת המסחר מתבצעת ללא דיחוי ואינך צריך להמתין לאישור העסקה.
בגרסת הרשת של תחנת המסחר פשוט וקל לנהל את העסקאות, את רמת הסיכון ואת תיק המסחר כולו.

פתח חשבון תרגול בתחנת המסחר חינם

השאר פרטיך לקבלת חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת ובמסחר בשוק המט"ח חינם

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך בוצעה בהצלחה!

פרטי הכניסה לחשבון התרגול נשלחו את תיבת המייל שלך

1פרסום מרווחים: המרווחים של FXCM Israel משתנים. המרווחים המפורטים בעמוד זה נגזרו מתוך שקלול ממוצע על פני זמן של המרווחים בתקופה 1 באוקטובר 2013 לבין 31 בדצמבר 2013. המרווחים המפורסמים ייתכן שאינם תואמים את המרווחים המופיעים בחשבונות של לקוחות הפועלים באמצעות ברוקרים מפנים. FXCM Israel שואפת לספק ללקוחותיה מרווחים מצומצמים ותחרותיים. ואולם, עשויים להיות מקרים שבהם תנאי השוק יביאו להתרחבות המרווחים מעבר למרווחים המוצגים כאן. למידע נוסף, הקלק כאן.

 

תגמול: כאשר לקוחות מבצעים עסקאות,FXCM Israel עשויה לקבל תגמול בכמה אופנים, כגוןבין היתר: הוספת עמלת ייקור (mark-up) למרווחים שהיא מקבלת מספקי הנזילות, או קבלת תגמול על נפח ההוראות, או על ידי גביית עמלה בחשבונות מיוחדים שבהם לקוחות FXCM Israel סוחרים במרווחים הנמוכים ביותר הזמינים. במסגרת מתכונת מסחר באמצעות דסק מסחר, FXCM Israel עשויה לשמש כדילר ועל כן לקבל תגמול נוסף מהמסחר.

הורד את האפליקציה