הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

מדיניות Cookie

מה זה קוקיז?

קוקי (cookie) היא פיסה קטנה של מידע שנשלחת מהאתר ומאוחסנת במחשב שלך. מרבית האתרים ברשת משתמשים בקוקיז, וזאת משום שהקוקיז מאפשרים לאתר לזכור מי אתה. קוקיז נועדו כדי לשפר את חוויית הגלישה במהלך ביקורך באתר, ואפילו בביקורים העתידיים שלך.

אילו סוגים של קוקיז קיימים?

מלבד קוקי של "זיהוי", ישנם המון סוגים של קוקיז. לדוגמה, יש קוקיז שמאפשרות לאתר לזכור את ההעדפות שלך, וכמו כן ישנם קוקיז שקשורים לפרסומות ומאפשרות לעקוב אחרי התוצאות של קמפיינים אונליין. באתר של fxcm.co.il, ישנם קוקי "צד ראשון", שהוגדרו על ידי FXCM, וקוקיז "צד שלישי", כגון קוקי של גוגל אנליטיקס, שמאפשרים לנו לעקוב אחר התנועה באתר.

האם יש אפשרות למנוע שתילת קוקיז אצלי?

על פי רוב, קוקיז הינם בלתי מזיקים. עם זאת, ישנם משתמשים שאינם מעוניינים שהמידע שלהם יאוחסן, גם אם מדובר במשהו שנועד כדי לשפר את חוויית המשתמש שלהם. אמנם ניתן לחסום או למחוק קוקיז, אולם עליך להביא בחשבון כי הדבר עשוי לפגוע בחלק מהשימושים באתר.

באפשרותך לשנות את ההגדרות בדפדפן שלך, כך שהדפדפן יחסום השתלת קוקיז או יודע לך בכל פעם שנשלח אליך קוקי. כמו כן, באפשרותך למחוק את הקוקיז שכבר נשלחו אליך. באפשרות ה"עזרה" בדפדפן שלך אתה אמור למצוא מידע מפורט כיצד לעשות זאת.