הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

FIX API

האם אתה מנהל כספים? יש לך עסק ברוקראז' עצמאי? או שאתה פשוט סוחר עצמאי בתדירות גבוהה? אם כך, אתה זקוק לטכנולוגיה ברמה הגבוהה ביותר.
Trading with API

FIX API

זוהי האפשרות הפופולארית והמהירה ביותר שלנו. ה-FIX API של FXCM פותח במיוחד לביצוע עסקאות גלובליות בזמן אמת. עם ה-FIX API, אתה מקבל:

מערכת מסחר עטורת הפרסים הTS2 או ממשק מוסדי מותאם

ארכיטקטורה מתקדמת 1 – עד 250 עדכוני מחיר בשניה (אינו זמין ב-API אחרים)

כל מגוון הוראות המסחר הזמינות ב-FXCM

FXCM תומכת בגרסת FIX 4.4. לתמיכה צור קשר עם Traders@fxcm.co.il.

איך מתחילים?

כדי להשתמש ב-API, עליך להיות בעל חשבון מסחר ב-FXCM עם מאזן מינימאלי של 25,000 דולר. היכנס ל- FXCMAPI ב-GitHub כדי לקבל את מדריך ה-FIX API המלא של FXCM.

דרישות*:

חשבון ב-FXCM עם מאזן מינימלי של 25,000 דולר

סביבת פיתוח משולבת (IDE) כגון Visual Studio, Netbeans, Eclipse

חתימה על הסכם השימוש ברישיון

 

יש לך פרויקט מתוכנן ורוצה לקבל היסטוריית מחירים? צור עימנו קשר ב-Traders@fxcm.co.il.

מהירויות החיבור של ה-API

אינטרנט סטנדרטי 15-250 ms
קו אינטרנט ייעודי 15-250 ms
שרת מרוחק בחינם (VPS)** < 4 ms
חיבור צולב < 1 ms
חיבור Collocated Rack Space < 1 ms

צור קשר עם מומחי ה-API שלנו

מומחי ה-API שלנו יספקו לך דמו שבו תוכל להפעיל את ה-API ויסבירו לך על אפשרויות ה-API שלך. ללא התחייבות.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך התקבלה!

גילוי סיכונים:

* מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.

**שירות VPS בחינם: השירות הינו חינם לכל לקוח שבחשבונו נפח המסחר המינימאלי הוא נפח מסחר חודשי של 500,000 דולר ומעלה בכל אחד משלושת החודשים הקודמים. אם לא תעמוד בתנאי זה בסוף החודש, ינוכה מחשבונך סכום של 30 דולר בגין השימוש בשירות.  

***השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.

הורד את האפליקציה