הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

REST API

FXCM העולמית מציעה לסוחרים REST API עבור מסחר אלגוריתמי 1,2 כ-USE CASE המרכזי. fxcmpy היא חבילת פייתון שמאפשרת לסוחר לנצל את כל היכולות של API REST באמצעות שורה של מחלקות פייתון. המחלקות מאפשרות שימוש נוח בשפת פייתון באמצעות REST API ללא צורך להתעסק בהיבטים הטכניים הבסיסיים. סוחרים, מדעני מידע, מומחים כמותיים ומקודדים המחפשים לסחור בפורקס וב-CFD באמצעות ממשק בשפת הפייתון יכולים כעת להשתמש בחבילת fxcmpy באסטרטגיות המסחר האוטומטיות שלהם.

משאבים:

 
אתר GitHub  מסמכי REST API    מסמכי fxcmpy

      

להתחיל עכשיו

 

צור Token API על ידי התחברות לפלטפורמת הווב של ה- Trading Stationבשפת HTML5

זקוק להרשאות? הירשם עכשיו בחינם לחשבון תרגול כדי ליצור לעצמך טוקן בחר באפשרות "ניהול טוקן" בחלק הימני העליון של הפלטפורמה.

כדי להפעיל את הטוקן, שלח את פרטי הכניסה שלך לכתובת api@fxcm.com

התקנת חבילת הפייתון של FXCM היא קלה ופשוטה עם pip:

pip install fxcmpy

התחבר לשרת באמצעות שימוש בToken API והתחל

 

import fxcmpy

 

TOKEN = YOUR_FXCM_TOKEN

 

con = fxcmpy.fxcmpy(access_token=TOKEN, log_level='error')

 

instruments = con.get_instruments()

 

print(instruments[:5])

 

['EUR/USD', 'USD/JPY', 'GBP/USD', 'USD/CHF', 'EUR/CHF']

1,2REST API

(REST API (Representational State Transfer הוא API מבוסס Web המשתמש בפרוטוקול חיבור מסוג Websocket שפותח כדי לתת מענה לצרכים של מסחר אלגוריתמי. מפתחים ומשקיעים יכולים לבנות יישומי מסחר מותאמים, לשלב אותם בתוך פלפורמת המסחר שלנו, לבצע בדיקה-לאחור של אסטרטגיות ולבנות רובוטים למסחר. ניתן לבצע תקשורת בכל שפה שתומכת ב-HTTP סטנדרטי. FXCM עושה שימוש ב- OAuth 2.0 לצורך אימות באמצעות טוקן. הדבר מאפשר אימות בטוח יותר בגישה לאפליקציה שלך וניתן להטמיעה בקלות ביישומי רשת, מכשירי מובייל ופלטפורמות דסקטופ. באמצעות שימוש בספריית socket.io, ל-API יש יכולות סטרימינג והוא מעביר מידע בפורמט JSON. לאפליקציה שלך תהיה גישה רציפה לנתוני השוק בזמן אמת, יכולת לאחזר מחירים היסטוריים, לעדכן בזמן אמת את טבלאות המסחר ולהציב הוראות חיות. אנחנו מציעים חבילת פייתון (Python wrapper) שניתן להטמיע בקלות עם Jupyter Notebook. כמו כן, אנחנו מספקים מקרי מבחן אמיתיים שיסייעו לך להשתמש בנתוני FXCM כדי לבנות ולבדוק לאחור אסטרטגיות על פלטפורמות פופולאריות: QSTrader, Zipline ו-QuantConnect.

צור קשר עם מומחי ה-API שלנו

מומחי ה-API שלנו יספקו לך דמו שבו תוכל להפעיל את ה-API ויסבירו לך על אפשרויות ה-API שלך. ללא התחייבות.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך התקבלה!

1החברה אינה מספקת ללקוחותיה רובוטים לשם מסחר אוטומטי באמצעותם, ומובהר כי היא אינה אחראית למסחר מן הסוג הזה. יחד עם זאת, פלטפורמת המסחר עשויה לאפשר לסוחר התממשקות עצמאית לשם מסחר, כאמור, באמצעות רובוט, וזאת ככל שהסוחר מבקש לעשות כן, הוא יכול לעשות את האמור, על אחריותו האישית בלבד.

2מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.

הורד את האפליקציה