הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

מסחר אלגוריתמי *

בנית אינדיקטור בעצמך? כעת תוכל להוריד את ערכת הפיתוח (SDK) שלנו Marketscope Indicore**

לבצע בדיקה-לאחור (Backtest) וניטרול באגים (Debug) לאסטרטגיה שלך.

MARKETSCOPE INDICORE

ה-API מסוג Marketscope Indicore הינו פיתרון אידיאלי למרבית צרכי ה-API פותח במיוחד למסחר אלגוריתמי*. מיועד לבדיקה-לאחור ולאסטרטגיות ביצוע אופטימיזציה כשאתה בונה את האסטרטגיה שלך.

נתונים היסטוריים בחינם על 60 נכסים לאורך 40 חודשים לאחור

מגוון מלא של הוראות מסחר, לרבות הוראות שוק, לימיט, סטופ וסטופ-לימיט

אני רוצה להתחיל

יש לך כבר חשבון ב-FXCM?

להוריד את ערכת הפיתוח (SDK)**

מהירויות חיבורי API

חיבור אינטרנט סטנדרטי 15-250 ms
קו אינטרנט ייעודי 15-250 ms
שרת מרוחק (VPS) חינם1 < 4 ms
חיבור משולב (Cross Connection) < 1 ms
Collocated Rack Space < 1 ms
 

דרישות:

חשבון מסחר ב-FXCM, הפקדה מינימאלית של 1000$

סביבת פיתוח משולבת (IDE) או עורך טקסט התומך ב-LUA (כגון SciTE)

צור קשר עם מומחי ה-API שלנו

מומחי ה-API שלנו יספקו לך דמו שבו תוכל להפעיל את ה-API ויסבירו לך על אפשרויות ה-API שלך. ללא התחייבות.

הגבלת אחריות

* מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.


**השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הרשמתך התקבלה!

*החברה אינה מספקת ללקוחותיה רובוטים לשם מסחר אוטומטי באמצעותם, ומובהר כי היא אינה אחראית למסחר מן הסוג הזה. יחד עם זאת, פלטפורמת המסחר עשויה לאפשר לסוחר התממשקות עצמאית לשם מסחר, כאמור, באמצעות רובוט, וזאת ככל שהסוחר מבקש לעשות כן, הוא יכול לעשות את האמור, על אחריותו האישית בלבד.

1שירות VPS בחינם: השירות הינו חינם לכל לקוח שבחשבונו נפח המסחר המינימאלי הוא נפח מסחר חודשי של 500,000 דולר ומעלה בכל אחד משלושת החודשים הקודמים. אם לא תעמוד בתנאי זה בסוף החודש, ינוכה מחשבונך סכום של 30 דולר בגין השימוש בשירות.

** מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.

***השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.