היכן שיש צורך, לנו יש פיתרון. לאורך השנים, צוות המתכנתים שלנו פיתח שלל אפליקציות מסחר מעולות שנותנות מענה לצורכיהם השונים של הסוחרים שלנו. בחנות האפליקציות של FXCM תוכל למצוא היצע נרחב של אפליקציות שיהפכו את שגרת המסחר שלך לקלה ויעילה יותר.
בין אם אתה סוחר על חדשות, סוחר מגמה או סוחר טווח, יש לנו אפליקציות מסחר שמתאימות בדיוק בשבילך. לרשותך עומד היצע של יותר מ-250 אפליקציות, שמתוכם תוכל לבחור את האפליקציות שישדרגו את המסחר שלך, יחסכו לך זמן ויבטיחו כי תהיה מעודכן עם הנעשה בשוק. בחר מתוך מאות אפליקציות מסחר.

לא משנה באיזו פלטפורמת מסחר – Trading Station ו- מטה טריידר 4 – תוכל למצוא אפליקציות המשרתים את צרכי המסחר העצמאי שלך על הצד הטוב ביותר.
שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן

אפליקציות

בחנות האפליקציות של FXCM יש יותר מ-250 אפליקציות מסחר שנותנות מענה לצרכי המסחר שלך. אפליקציות עבור מטה טריידר 4 ולמערכת המסחר של FXCM. חנות האפליקציות של FXCM היא המקום שבו תוכל למצוא פתרונות שמותאמים אישית לסגנון המסחר שלך.

אפליקציות מאפשרים לך לקבל מידע עומק על השוק בדרך פשוטה לקריאה וניתוח של קווים ותרשימים על גרף המחיר שלך. האפליקציות שתמצא בחנות נותנים לך ערך מוסף שעושה את ההבדל. חקור עוד על האפליקציות עבור מטה טריידר 4 ו Trading Station.

אפליקציות עצמאיות

אפליקציות עצמאיות הן אפליקציה הפועלות באופן עצמאי ונפרד מפלטפורמת המסחר שלך. אתה יכול למצוא אפליקציות כלליות הכוללות כלי מסחר ייחודיים, אפליקציות שימושיות עם שיפורים פונקציונליים או אפקליציות לניתוח/הפקת דו"חות המספקות כלים שאינם זמינים בפלטפורמות המסחר. למד עוד על אפליקציות עצמאיות. שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן.

* מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. חנות האפליקציות של קבוצת FXCM אינה מתופעלת ע"י FXCM TL, ככלל מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, נקבעת ע"י קבוצת FXCM. חלק מהאפליקציות בחנות האפליקציות חסומות ללקוחות ישראלים. האפליקציות הינן אמצעי ויזואלי או כלי עזר לחישוב וניתוח והוא אינו מהווה המלצה או ייעוץ השקעות (ובפרט לא ייעוץ השקעות המשקלל את ניסבותיו האישיות של הלקוח, מטרות המסחר, ומצב תיק ההשקעות הקיים). ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.