גרפים מט"ח וסחורות בזמן אמת

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+

הגרפים המעולים של גרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM Israel מצוידים בשלל כלים ויישומים שבדרך כלל תוכלו למצוא רק בחבילות גרפים מט"ח בתשלום. כך למשל, בגרסת הווב של תחנת המסחר תוכלו להציב הוראות מסחר ולנהל עסקאות ישירות מהגרפים עצמם. אפשרות זו הופכת את ניתוח השוק, הצבת הוראות השוק וניהול העסקאות ליעיל הרבה יותר.

צפה בסרטוני הדרכה- על הגרפים בגרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM Israel

חבילת הגרפים כוללת:

  • עשרות גרפים על מט"ח, סחורות וחוזי הפרשים, מגרף דולר שקל ועד הזהב.
  • יותר מ-50 אינדיקטורים טכניים
  • כלי גרף פופולאריים
  • ציטוטים בזמן אמת ונתונים היסטוריים בחינם

חבילת הגרפים של תחנת המסחר – גרסת שולחן העבודה

מומלץ לסוחרים טכניים

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר של FXCM Israel תוכננה במיוחד עבור סוחרים טכניים מנוסים המתבססים במסחר על ניתוח גרף מתקדם. חבילת הגרפים כוללת את כל הכלים שמצויים בגרסת הווב, וגם העיצוב דומה. ואולם, בנוסף לכך, היא כוללת אפשרויות מתקדמות יותר וכלים המשמשים סוחרי פורקס מקצועניים, מה שהופך אותה לחבילת גרפים מהמובחרות שיש בנמצא.

חבילת הגרפים כוללת:

  • אינדיקטורים מותאמים אישית
  • בדיקה-לאחור של אסטרטגיות
  • כלים לאופטימיזציה של אסטרגיות

אינדיקטורים מותאמים אישית

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר מאפשרת לך לעבוד עם אינדיקטורים מותאמים אישית. באתר FXCMApps תוכל למצוא יותר מ-600 אינדיקטורים מותאמים אישית הזמינים להורדה והתקנה.

 

1

קישורים צד שלישי: קישורים לאתרים חיצוניים צד שלישי מובאים בזאת לנוחיותך בלבד ולצרכי מידע. FXCM Israel לא נושאת בכל אחריות לדיוק, לתוכן ולכל היבט אחר הקשורים לאתרים החיצוניים הללו ולקישורים הנוספים שמצויים בהם, ולא תישא בכל אחריות לכל הפסד או נזק שעשויים להיגרם כתצואה משימוש בתוכן זה. אתרים אלה אינם בשליטתנו וייתכן גם שאינם פועלים על פי מדיניות הפרטיות ונהלי בטיחות המידע או הנגישות של FXCM Israel. אנא קראו את תנאי השימוש באתרים הללו.