גרפים מט"ח וסחורות בזמן אמת

Share on FacebookShare on LinkedIn

ביצועי עבר: ביצועי עבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות

הגרפים המעולים של גרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM Israel מצוידים בשלל כלים ויישומים שבדרך כלל תוכלו למצוא רק בחבילות גרפים מט"ח בתשלום. כך למשל, בגרסת הווב של תחנת המסחר תוכלו להציב הוראות מסחר ולנהל עסקאות ישירות מהגרפים עצמם. אפשרות זו הופכת את ניתוח השוק, הצבת הוראות השוק וניהול העסקאות ליעיל הרבה יותר.

צפה בסרטוני הדרכה- על הגרפים בגרסת הווב של תחנת המסחר של FXCM Israel

חבילת גרפים מט"ח וסחורות כוללת:

  • עשרות גרפים מט"ח , סחורות וחוזי הפרשים, מגרף דולר שקל ועד הזהב.
  • יותר מ-50 אינדיקטורים1 טכניים
  • כלי גרף פופולאריים
  • ציטוטים בזמן אמת ונתונים היסטוריים בחינם

חבילת הגרפים של תחנת המסחר – גרסת שולחן העבודה

מומלץ לסוחרים טכניים

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר של FXCM Israel תוכננה במיוחד עבור סוחרים טכניים מנוסים המתבססים במסחר על ניתוח גרף מתקדם. חבילת הגרפים כוללת את כל הכלים שמצויים בגרסת הווב, וגם העיצוב דומה. ואולם, בנוסף לכך, היא כוללת אפשרויות מתקדמות יותר וכלים המשמשים סוחרי פורקס מקצועניים, מה שהופך אותה לחבילת גרפים מהמובחרות שיש בנמצא.

חבילת הגרפים כוללת:

  • אינדיקטורים1 מותאמים אישית
  • בדיקה-לאחור של אסטרטגיות
  • כלים לאופטימיזציה של אסטרגיות

אינדיקטורים1 מותאמים אישית

גרסת שולחן העבודה של תחנת המסחר מאפשרת לך לעבוד עם אינדיקטורים מותאמים אישית. באתר 2FXCMApps תוכל למצוא יותר מ-600 אינדיקטורים מותאמים אישית הזמינים להורדה והתקנה.

1

אינדיקטורים הם כלים טכניים המציגים חישובים מתמטיים וסטטיסטיים המתבססים על גרף המחיר כדי לספק לסוחר תובנות מסוימות לגבי נכס הבסיס.
2מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.

קישורים צד שלישי: קישורים לאתרים חיצוניים צד שלישי מובאים בזאת לנוחיותך בלבד ולצרכי מידע. FXCM Israel לא נושאת בכל אחריות לדיוק, לתוכן ולכל היבט אחר הקשורים לאתרים החיצוניים הללו ולקישורים הנוספים שמצויים בהם, ולא תישא בכל אחריות לכל הפסד או נזק שעשויים להיגרם כתצואה משימוש בתוכן זה. אתרים אלה אינם בשליטתנו וייתכן גם שאינם פועלים על פי מדיניות הפרטיות ונהלי בטיחות המידע או הנגישות של FXCM Israel. אנא קראו את תנאי השימוש באתרים הללו.