אודות FXCM

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+

קבוצת FXCM – מובילה בתחום המסחר העצמאי בשוק ההון

קבוצת FXCM היא ברוקר בינלאומי מוביל המספק שירותים למסחר במטבע חוץ (פורקס), מסחר עצמאי בשוק ההון ושירותים נלווים הן ללקוחות קמעונאים והן ללקוחות מוסדיים.
FXCM Israel הינה הנציגות הרשמית של קבוצת FXCM בישראל.

יתרונות המסחר עם FXCM Israel

– תוכנת המסחר עטורת הפרסים1 של קבוצת FXCM, ה-Trading Station – תוכל ליהנות מפלטפורמות מעולות למסחר עצמאי בשוק ההון הן למחשב והן למובייל, ולבצע הוראות מסחר בהקלקת עכבר היישר מתוך הגרפים.

– כלי מסחר יחודיים: חנות אפליקציות בלעדית2 איתה תוכל להעצים את חוויית המסחר שלך, מערכת Trading Analyticsהמספקת לסוחרים מידע מדוייק על המסחר שלך, סרטוני הדרכה מקוונים אודות מערכות המסחר, ליווי אישי של מחלקת הסוחרים בהפעלת המערכות ועוד…

– הכרה מצד התעשייהקבוצת FXCM גרפה שורה ארוכה של פרסים מצד קהילת ההשקעות והמסחר בפורקס. הרשימה כוללת את תואר ברוקר המט"ח הטוב ביותר לסוחר הקמעונאי בצפון אמריקה לשנת 2013, שניתן על ידי Global Financial Market Review, מקום ראשון בשביעות רצון הלקוחות ושירותי ההכשרה והמחקר הטובים ביותר לשנת 2013, על פי סקר שערכה חברת Investment Trends, אתר חברת הפורקס התוכן הטוב ביותר לשנת 2013, על ידי FXstreet.com, תוכנת הבית הטובה ביותר לשנת 2013, על ידי Forex Magnates, ועוד.

1 לעמוד הפרסים של קבוצת FXCM, לחץ כאן
2מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.
3אין בביצועי העבר להעביר על ביצועי העתיד, והנתונים ההיסטוריים הסטטיסטיים משקפים פעילות מסחר מגוונת של מיני אנשים ברחבי העולם, אשר אינה בהכרח משקפת את פעילות המסחר שלך.האפליקציות וכלי המסחר המתוארים, אינם מספקים המלצות השקעה או ייעוץ השקעות מכל סוג שהוא, אלא מקנים מידע עובדתי בלבד. בשל כך, מומלץ כי הסוחר יוועץ עם יועץ השקעות אשר יתאים את אסטרטגיית המסחר לצרכים האישיים שלו.