הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

יתרונות MetaTrader 4 של FXCM

קבוצת FXCM שדרגה את פלטפורמת המטה טריידר 4 שלה, פירוש הדבר כי אין צורך עוד לבצע סינכרון בין הפלטפורמה לבין חשבון הלקוח. כמו כן, נוספו לפלטפורמת המטה טריידר 4 עוד יישומים שישדרגו את חוויית המסחר שלך.

היישומים החדשים במטה טריידר:

-קביעת סטופ/לימיט לפני הביצוע- באפשרותך להגדיר הוראות להגבלת הפסד ולמימוש רווח עוד לפני פתיחת העסקה החדשה. -מיקרו-יחידות מסחר (0.01)- תוכל לקבוע באופן מדויק יותר את גודל העסקאות שלך ולנהל את הסיכונים באופן מבוקר יותר. -סגירה חלקית של עסקאות- תוכל להחליט מתי ואיזה חלק מהעסקה שלך תרצה לסגור.

-אין מגבלות על המסחר: תוכל להציב הוראות עתידיות בתוך המרווח

מדוע להשתמש במערכת המטה טריידר?

ביצוע מסחר
יישומים פרטים
אין מגבלות על המסחר במתכונת אין הגבלה על מיקום הצבת הוראות למימוש רווח והוראות עתידיות
מותר לקרקף במתכונת מותר לסגור עסקאות באופן חלקי
כל אסטרטגיות המסחר מותרות תוכל לסחור במיקרו-יחידות מסחר (0.01)
 
מפרט המערכת
יישומים פרטים
גודל יחידות מסחר (ברירת מחדל) מיקרו-יחידות מסחר (0.01)
אפשרות גידור כן
סטייה מקסימאלית זמין
התאמה לשעון GMT אין התאמה לשעון GMT
הצבת סטופ ולימיט לפני ביצוע כן

לפירוט צמדי המטבעות, לחץ כאן.

קרא עוד על מדיניות הביצוע, היישומים והכלים של FXCM Israel במטה-טריידר4.
 

הערות נוספות על ה- MetaTrader 4 של FXCM:

 
  • מספר ההוראות הפתוחות המקסימאלי מוגבל ל-500 הוראות בחשבון. מגבלה זו כוללת הן עסקאות פתוחות והן הוראות עתידיות. פלטפורמת ה- MetaTrader 4תציג הודעת שגיאה במידה והסוחר יפתח יותר מ-500 הוראות במקביל. הוראות סטופ ולימיט אינן נכללות במגבלה זו.
  • פלטפורמת ה- MetaTrader 4מסוגלת לבצע רק הוראה אחת לכל עדכון מחיר לסמל אחד בחשבון אחד. לדוגמא, אם בחשבון מסוים יש שתי הוראות סטופ על אותו מחיר והשוק נסחר ברמת הסטופ או מעבר לה רק פעם אחת, אזי רק הוראת סטופ אחת מבין השתיים תתבצע. הוראת הסטופ האחרת לא תתבצע אלא אם כן עדכון מחיר משני ברמת הסטופ הזו או מעבר לה.
  • מדיניות התראת הביטחונות (Margin Call) בחשבונות MetaTrader 4של FXCM ישראל שונה לעומת חשבונות מסחר אחרים ב- FXCM ישראל. כאשר מתרחשת התראת בטחונות, העסקאות ייסגרו בזו אחר זו עד שהביטחונות הזמינים "שישתחררו" יהיו גדולים מאפס.
  • שיעורי הריבית אינם מוצגים בפלטפורמת ה- MetaTrader 4. עם זאת, החשבונות יזוכו או ייגבו בגין שיעורי הריבית בהתאם לרמות הריבית הנוכחיות של FXCM ישראל.2
  • יישום הסטייה המקסימאלית (Max Deviation) תוכנן כדי להתגונן מפני זליגה. לתשומת לבך: בהתאם לתנאי השוק, קביעת סטייה מקסימאלית נמוכה עשויה להגדיל את הסבירות לכך שההוראה תידחה וזאת מאחר שהשוק ינוע מעבר לסטייה המקסימאלית שנקבעה.
  • לא ניתן להשתמש בהוראה עתידית כדי לסגור עסקה או חלק מעסקה. הוראות עתידיות משמשות אך ורק כדי לפתוח עסקאות חדשות.
  • עשויות להיות חריגות לביצוע השגרתי של העסקאות, כגון עיכובים בשל עומס חריג בהוראות או שיבוש בתהליך הפנימי או החיצוני של ביצוע ההוראה בשל אירועי שוק חריגים. במקרים כאלה, FXCM ישראל משתדלת ליידע את לקוחותיה בהקדם וזאת בהתאם למורכבות הסוגיה.

1החברה פועלת לצימצום ניגודי עיניינים הנובעים מתוך פעילות החברה בין החברה לבין לקוחותיה, על אף האמור ישנם ניגודי עיניינים אינהרנטיים במסגרת ניהול זירת הסוחר. לקריאת מדיניות ניגוד העיניינים, לחץ כאן 2למידע אודות עלויות ריביות גלגול יומיות, לחץ כאן