הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

חנות האפליקציות FXCM Apps

מאות אפליקציות מסחר עבור סוחרים ל Trading Station ועבור מטה טריידר

התאמה אישית לסגנון המסחר שלך

היכן שיש צורך, לנו יש פיתרון. לאורך השנים, צוות המתכנתים שלנו פיתח שלל אפליקציות מסחר מעולות שנותנות מענה לצורכיהם השונים של הסוחרים שלנו. בחנות האפליקציות של FXCM תוכל למצוא היצע נרחב של אפליקציות שיהפכו את שגרת המסחר שלך לקלה ויעילה יותר.
בין אם אתה סוחר על חדשות, סוחר מגמה או סוחר טווח, יש לנו אפליקציות מסחר שמתאימות בדיוק בשבילך. לרשותך עומד היצע של יותר מ-250 אפליקציות, שמתוכם תוכל לבחור את האפליקציות שישדרגו את המסחר שלך, יחסכו לך זמן ויבטיחו כי תהיה מעודכן עם הנעשה בשוק. בחר מתוך מאות אפליקציות מסחר.

אפליקציות לכל פלטפורמה

לא משנה באיזו פלטפורמת מסחר - Trading Station ו- מטה טריידר 4 - תוכל למצוא אפליקציות המשרתים את צרכי המסחר העצמאי שלך על הצד הטוב ביותר.
שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן

* מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.