הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

הצהרת נגישות

FXCM ישראל רואה חשיבות רבה בהנגשת המידע הנמסר על ידה והשירות המוצע על ידה ללקוחות בעלי מוגבלות, לשם כך, ערכה החברה התאמות באתר האינטרנט ותכניו בהתאם לתקן הישראלי 5568 – ״קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט״ ברמה AA, כשתקן זה עומד בתקינה הבינלאומי Web Content Accessibility Guidelines (wcsa) 2.0. החברה ביצעה את ההתאמות המתוארות  לאחר שנועצה עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים וממשיכה לפעול על מנת להנגיש את האתר כולו.

לנוחותך להלן פירוט השירותים והתכנים אשר הונגשו בדפי נחיתה:

1. אפשרות לשנות את גדלי הגופנים 2. אפשרות לשנות את ניגודיות הצבעים 3. אפשרות להחליף לפונט קריא יותר 4. אפשרות להדגיש קישורים באמצעות קו תחתי 5. ניווט מקלדת באמצעות טאבים 6. רכיב בפוקוס בעל מסגרת בולטת 7. שימוש ב  ARIA וקוד סמנטי לשיפור יכולת הפרוש של קורא המסך 8. שגיאות טופס ויזואליות וידידותיות לקורא מסך לצערנו, בשל העובדה כי מערכת המסחר והתוספים לה, כמו גם, חנות האפליקציות, הינה תוצר פיתוחי של FXCM העולמית, ומסופק ע״י צד ג׳, לא היה באפשרותה של החברה להנגיש את המערכות המתקבלות כמערכות סגורות As is, כשירות, והן אינן ניתנות לשינוי.

פניות בנושא נגישות

החברה תשמח לקבל כל פנייה בנושא הנגשת אתר החברה ושירותיה, כמו גם הצעות לשיפור.

ניתן לפנות לשני רכזי הנגישות מטעם החברה, האמונים על הנושא, באמצעות פרטי ההתקשרות הבאים:

דריה חורש ישי, רכזת נגישות, אחראית שיווק ופרסום של החברה, כתובת דוא״ל:dhoresh@fxcm.co.il או בטלפון:03-5101317

למידע נוסף השאר פרטים כאן

לכל שאלה, ניתן להשאיר פרטים ונציגנו יצרו עמך קשר בהקדם

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

הורד את האפליקציה