הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

אפליקציות למסחר עצמאי

הרבה צרכי מסחר, הרבה סוגי אפליקציות

בחנות האפליקציות של FXCM יש יותר מ-250 אפליקציות מסחר שנותנות מענה לצרכי המסחר שלך. אפליקציות עבור מטה טריידר 4 ולמערכת המסחר של FXCM. חנות האפליקציות של FXCM היא המקום שבו תוכל למצוא פתרונות שמותאמים אישית לסגנון המסחר שלך.

אפליקציות

Indicators
אפליקציות מאפשרים לך לקבל מידע עומק על השוק בדרך פשוטה לקריאה וניתוח של קווים ותרשימים על גרף המחיר שלך. האפליקציות שתמצא בחנות נותנים לך ערך מוסף שעושה את ההבדל. חקור עוד על האפליקציות עבור מטה טריידר 4 ו Tading Station.

אפליקציות עצמאיות

Standalone Apps
אפליקציות עצמאיות הן אפליקציה הפועלות באופן עצמאי ונפרד מפלטפורמת המסחר שלך. אתה יכול למצוא אפליקציות כלליות הכוללות כלי מסחר ייחודיים, אפליקציות שימושיות עם שיפורים פונקציונליים או אפקליציות לניתוח/הפקת דו"חות המספקות כלים שאינם זמינים בפלטפורמות המסחר. למד עוד על אפליקציות עצמאיות.
  שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן

* מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.