הפעילות בזירה דורשת מיומנות, ידע והבנת הסיכונים ואינה מתאימה לכל אדם; פעילות ממונפת כרוכה בסיכון ממשי של אובדן מלוא כספי ההשקעה תוך זמן קצר;
החברה המפעילה זירה זו פועלת כצד נגדי לעסקאות איתך, ולכן היא המוכרת כשאתה קונה והיא הקונה כשאתה מוכר.

חנות האפליקציות

אפליקציות למסחר עצמאי

הרבה צרכי מסחר, הרבה סוגי אפליקציות

בחנות האפליקציות של FXCM יש יותר מ-250 אפליקציות מסחר שנותנות מענה לצרכי המסחר שלך. אפליקציות עבור מטה טריידר 4 ולמערכת המסחר של FXCM. חנות האפליקציות של FXCM היא המקום שבו תוכל למצוא פתרונות שמותאמים אישית לסגנון המסחר שלך.

אפליקציות

Indicators
אפליקציות מאפשרים לך לקבל מידע עומק על השוק בדרך פשוטה לקריאה וניתוח של קווים ותרשימים על גרף המחיר שלך. האפליקציות שתמצא בחנות נותנים לך ערך מוסף שעושה את ההבדל. חקור עוד על האפליקציות עבור מטה טריידר 4 ו Tading Station.

אפליקציות עצמאיות

Standalone Apps
אפליקציות עצמאיות הן אפליקציה הפועלות באופן עצמאי ונפרד מפלטפורמת המסחר שלך. אתה יכול למצוא אפליקציות כלליות הכוללות כלי מסחר ייחודיים, אפליקציות שימושיות עם שיפורים פונקציונליים או אפקליציות לניתוח/הפקת דו"חות המספקות כלים שאינם זמינים בפלטפורמות המסחר. למד עוד על אפליקציות עצמאיות.
  שאלות ותשובות בנושא חנות האפליקציות: לחץ כאן

פתח חשבון תרגול לTrading Station Mobile חינם

השאר פרטיך לקבלת חשבון תרגול עם 50,000 דולר להתנסות במערכת המובייל והאפליקציות המתקדמות של FXCM

הגבלת אחריות

* מובהר כי סביבת הפיתוח מסופקת ע״י צד שלישי שאינו החברה, בשל כך החברה לא תישא באחריות כלשהי לסביבת הפיתוח, ו/או להתאמתה ותמיכתה של סביבת הפיתוח ותוצריה בצרכי הלקוח, לרבות לעניין הביצועים האפשריים עימה.


**השירותים המוצעים בעמוד זה רלוונטיים לסוחרים בעלי ידע בפיתוח. חיבורי API נועדו לאפשר חיבור קל ומהיר לדאטה אותה ניתן לקבל מהחברה ולהיעזר בה בבניה, תכנות ופיתוח של כלי מסחר או מערכות מסחר. אין מדובר במידע עבור סוחר ממוצע. במידה ותרצה לקבל מידע נוסף תוכל לפנות למחלקת הסוחרים במייל Traders@fxcm.co.il.

חשבון דמו:
למרות שחשבונות הדמו מיועדים לשקף את השוק האמיתי, הם פועלים בסביבת שוק וירטואלית. לפיכך, ישנם כמה הבדלים בינם לבין חשבונות אמיתיים, לרבות, אך לא רק, אי-תלות בזמן אמת בנזילות בשוק, וזמינות של כמה מוצרים שאינם בהכרח זמינים בחשבונות אמיתיים; ביצוע הוראות בחשבונות דמו עשוי להיות מהיר יותר באופן שאינו תמיד מאפיין חשבונות אמיתיים; היעדר דחיית הוראות, ו/או היעדר זליגה. בנוסף לכך, עדכונים בחשבונות הדמו עשויים להתבצע במועדים שונים מאשר בחשבונות אמיתיים.

ברכותינו

נרשמת בהצלחה לחשבון דמו ב- FXCM ישראל.

התחל לסחור - 50,000$ בחשבון דמו חינם!

  1. 1 היכנס לחשבון הדמו שלך
    שם משתמש
    סיסמה

    השתמש בשם המשתמש, הסיסמה והשרת מעלה על מנת להיכנס לחשבון הדמו שלך. פרטי הדמו נשלחו אליך גם באמצעות המייל.

  2. 2 מה הצעד הבא?

* מוצרי מסחר אוטומטיים (אלגו טריידינג) חסומים ללקוחות ישראלים. FXCM ישראל אינה צד בקביעת מדיניות רכישת האפליקציות או תמחורן, אלא זו נקבעת ע"י קבוצת FXCM הבינלאומית. האפליקציות של FXCM האפליקציות המוצגות אינן מתחשבות בנסיבות האישיות או מטרות המסחר שלך, ולכן, אין להחשיב אותן כהמלצה אישית או ייעוץ השקעות. ביצועי העבר אינם מעידים על תוצאות עתידיות.