אילו שאלות כדאי לך לשאול את הברוקר שלך? ולמה כדאי לך לסחור עם FXCM ישראל?

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+

סוחרים ראויים לקבל מהברוקר שלהם את הביצוע הטוב ביותר עבור אסטרטגיות המסחר שלהם. FXCM ישראל מספקת לך מחירי שוק אמיתיים ממקורות נזילות גדולים. לפני שאתה בוחר את הברוקר שלך עליך להבין מספר דברים חשובים בנוגע לעמלות ועלויות, לא תמיד מה שאומרים לך בהכרח נכון, למד מה השאלות שאתה צריך לשאול:

1 תנאי שוק משתנים בעיקר עם קרות אירועים מאקרו כלכליים. נציין כי בתנאי שוק שאינם רגילים, הנזילות הקיימת בשוק עשוייה לרדת משמעותית, וזאת על אף כי החברה מספקת גישה לספקי נזילות שונים. כמו כן, מסחר בעיתות שכאלה מאופיינים גם בתנודתיות חדה. על כן, העסקאות עשויות להיסגר בהפסד גבוה יותר, כתוצאה מתופעה הנקראת זליגה (Slipage).שלילית. זליגה ככלל, הינה תופעה שכיחה במסחר בשוק הפיננסי, והיא מתרחשת כאשר מחיר ההוראה המבוקש של הסוחר אינו זמין בשוק בשל מחסור בנזילות וההוראה לבסוף מתבצעת במחיר השוק הזמין הבא (שהינו מחיר ״פחות טוב״).

2 המידע נלקח מתוך מחקר של קבוצת FXCM, - למידע נוסף בנוגע למחקר ובנוגע לשלושת זירות הסוחר אשר ביחס אליהן נערכה ההשוואה , נא ראו הלינק שלהלן לחץ כאן.

3 מידע ביחס לתמחור הוראות המסחר בקרב לקוחות קבוצת FXCM – נא ראו המחקר המלא. המחקר מתייחס רק ל-7 צמדי מטבעות בלבד (EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, NZDUSD, USDCAD, USDCHF, USDJPY), אינו כולל עלויות מסחר, והוא רלוונטי לתקופת המחקר בלבד.

4למחקר המלא שנעשה על עסקאות שבוצעו מה-01 לינואר 2017 עד ה-31 במאי 2017 ולא כולל בתוכו סוגים של לקוחות לא ישירים. לחץ כאן.

5*NDD: החברה פועלת לצימצום ניגודי עיניינים הנובעים מתוך פעילות החברה בין החברה לבין לקוחותיה, על אף האמור ישנם ניגודי עיניינים אינהרנטיים במסגרת ניהול זירת הסוחר. לקריאת מדיניות ניגוד העיניינים, לחץ כאן.

**ללא הגבלת מסחר: ללא מרחק של סטופ או לימיט מינימלי, אפשרות גידור, אפשרות קירקוף וללא הגבלה למסחר אוטומטי. לתקנון, לחץ כאן.

6*FXCM ישראל גובה עמלות שונות, לפירוט העמלות לחץ כאן.