קבוצת FXCM, שהוקמה ב-1999, היא ספקית של שירותי מסחר מקוון בפורקס ובחוזי הפרשים (CFD).

הקבוצה שמה לעצמה למטרה לספק לסוחרים ברחבי העולם גישה לשוק הגדול והנזיל ביותר בעולם באמצעות טכנולוגיות חדשניות, משאבי העשרה, שירות לקוחות מעולה, ועמידה בדרישות הפיננסיות המחמירות ביותר – כל זאת כדי להעניק את חוויית המסחר המקוון הטובה ביותר בשוק.
לקוחות ב-FXCM יכולים ליהנות מתחנת מסחר פרי פיתוחה של FXCM, ה-Trading Station II, המתאפיינת בממשק ידידותי ונוח ומצוידת בכלי מסחר, ניתוח וניהול חשבון מתקדמים. מתקדמים מסחר במובייל, מסחר ישירות מהגרפים.

ספקית של שירותי מסחר מקוון בפורקס ובחוזי הפרשים (CFD)

בעקבות שורה של עסקאות, שהחלו בינואר 2015, רכשה חברת האחזקות לוקדיה (Leucadia) את מניות השליטה בקבוצת FXCM ומחזיקה כעת בבעלות על החברה. FXCM יוצאת נשכרת מקנה המידה והפרישה של משפחת החברות שנמצאות בבעלות לוקדיה – בעיקר מחברת הבת של לוקדיה Jefferies, המספקת שירותים פיננסיים.
מנהלה התפעולי של לוקדיה, ג'ימי האלאק (Jimmy Hallac), המחויב בכל מאודו להצלחה של FXCM, מכהן כעת כיו"ר מועצת המנהלים של קבוצת FXCM, ואילו מנכ"ל לוקדיה ריץ' הנדלר ונשיא לוקדיה בריאן פרידמן, משמשים גם כן כחברי דירקטוריון במועצת המנהלים של קבוצת FXCM.
הלקוחות, העובדים ובעלי המניות שלנו מרוויחים רבות מהשתייכותה של FXCM לחברת לוקדיה.

על חברת לוקדיה: גודל ועוצמה פיננסיים

לוקדיה (Leucadia) הוא שמה הקודם של קבוצת ג'פריז (Jefferies Financial Group), הנסחרת בבורסה של ניו יורק JEF, וחלק מפעילות ההשקעות שלה. ג'פריז מפעילה את פירמת ההשקעות הגלובלית העצמאית שהמטה שלה נמצא בארצות הברית, ביחד עם בנק השקעות נחשב ועם רקורד הצלחות מוכח. גפריז פעולת בתחומי ההשקעות, המכירות, המסחר, ניהול נכסים ועסקים מגוונים נוספים בתחום ההשקעות.

השותפות בין FXCM ל-Jefferies

Jefferies Group LLC, שבבעלותה המלאה של לוקדיה, הינו בנק ההשקעות הגלובלי העצמאי היחיד בעולם המספק שירותים מלאים. ג'פריז מספק ניסיון, מומחיות וביצוע למשקיעים, חברות וגופים ממשלתיים, וככזה הוא מספק ל-FXCM שירותי ברוקראז' מובחרים ונזילות במסחר בפורקס. ולמרות שג'פריז מתחרה באופן שוויוני מול יתר ספקיות הנזילות של קבוצת FXCM, השותפות בין ג'פריז לבין קבוצת FXCM היא ביטוי נוסף לאופן שבו השתייכות הקבוצה לחברת לוקדיה מסייעת להם לשפר את השירותים הניתנים ללקוחות הקבוצה.

לספק לך את השירות הטוב שמגיע לך

FXCM מחויבת לספק לך את שירותי המסחר הטובים ביותר שיעניקו לך את חוויית המסחר האולטימטיבית. אנחנו חותרים כל הזמן לספק פתרונות טכנולוגיים חדשניים, תמחור איכותי, וביצוע שקוף שיסייעו לסוחרים שלנו לסחור ולנווט בשווקים הפיננסיים. קבוצת FXCM גם מעמידה לרשותך שירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, עם משרדים בינלאומיים בלונדון, ניו יורק, הונג קונג, סידני, ברלין ועוד.
שירות הלקוחות בחברת FXCM ישראל פועל בין הימים ראשון עד חמישי משעה 9:00 בבוקר ועד השעה 19:00 בערב. ובימי שישי משעה 9:00 בבוקר עד השעה 13:00.

FXCM Israel

FXCM ישראל בע״מ הוקמה בשנת 2007 בכדי לאפשר לקהל הסוחרים בישראל ליהנות משירותי המסחר המובחרים של קבוצת FXCM. בהתאם לחזון של קבוצת FXCM, מטרתה של FXCM ישראל היא להנגיש את המסחר בשוק הפורקס לציבור הרחב בישראל. ב-FXCM ישראל תוכל לסחור בנכסי פורקס ו-CFD באמצעות גרסה עברית של תחנת המסחר של FXCM ולקבל שירותי תמיכה בכל נושא ועניין מצוות מסור ומקצועי. ב- 2015 הקימה FXCM ישראל חברת בת הנושאת בשם FXCM טריידינג בע״מ, אך היא פועלת תחת השם המסחרי FXCM ישראל; החברה האחרונה קיבלה ב-31/10/2016 רישיון לניהול זירת סוחר מרשות ניירות ערך**.

** אין באישור שנותנת רשות ניירות ערך לניהול הזירה אישור לטיב המסחר בזירה או במכשירים הפיננסיים הנסחרים בזירה, או אישור כי מדובר באפיק השקעה בטוח או מומלץ.